MİLLİ TAKIM AVRUPA YOLCULUĞUNA EREĞLİ’DEN ÇIKTI

MİLLİ TAKIM AVRUPA YOLCULUĞUNA EREĞLİ’DEN ÇIKTI

Paravolley Türkiye Milli Takımı Macaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’na katılmak üzere kamp yaptığı Ereğli’den hareket etti. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Garnizon Komutanı Cemal Özden Yazıcıoğlu ve Belediye Başkanı Halil Posbıyık milli sporculara Avrupa Şampiyonası’nda başarı diledi. 
15-20 Temmuz tarihleri arasında Macaristan'da yapılacak Oturarak Voleybol Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek Milli Takımımız, kamp yaptığı Ereğli’de hazırlıklarını tamamlayarak Avrupa yolculuğuna çıktı.
Kdz. Ereğli Belediyesi’nin sponsorluğunda şampiyonaya ilçede hazırlanan Millilerimiz, başkent Budapeşte'deki şampiyona öncesi son antrenmanını tamamlayarak Karadeniz Bölge Komutanlığı’nın davetlisi olarak dün akşam moral yemeğinde bir araya geldi.
Ay-yıldızlı kafile bugün sabah Kışla Belediyespor tesislerinden Avrupa yolculuğuna uğurlandı. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Garnizon Komutanı Cemal Özden Yazıcıoğlu ve Belediye Başkanı Halil Posbıyık milli sporculara Avrupa Şampiyonası’nda başarı diledi. 
Oturarak Voleybol Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye; B Grubu'nda Rusya, Polonya, Bosna Hersek, Hollanda ve Hırvatistan ile karşılaşacak. A Grubu'nda ise Macaristan, Almanya, Ukrayna, Letonya, Sırbistan ve Litvanya yer alacak. Gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar çeyrek finale yükselecek. 
Türkiye'nin şampiyonadaki grup maç programı (TSİ) ise şöyle: 
15 Temmuz Pazartesi
10:45 Rusya-Türkiye
20:30 Türkiye-Hollanda 
16 Temmuz Salı
10:45 Polonya-Türkiye
20:15 Türkiye-Hırvatistan
17 Temmuz Çarşamba 
17:00 Bosna Hersek-Türkiye
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 11:06
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114