Ömer Ünal’a hapis cezası

Ömer Ünal’a hapis cezası

Ömer Ünal’a hapis cezası

Ak Parti’ye yakışmayan Belediye Başkanı
Ömer Ünal’a hapis cezası

* Filyos’ta sürekli şaibeli iş ve işlemlerle gündeme gelen, hakkında çok sayıda yolsuzluk iddiası bulunan ve daha önce “görevi kötüye kullanmaktan” ceza alan Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, yolsuzluk ve usulsüzlük nedeniyle 5,5 ay hapis cezasına daha mahkum edildi. Mahkeme kararında, cezanın ertelenemeyeceği hükme bağlandı.
* Filyos’ta, “Burada yolsuzluk yok” şeklinde çarşaf çarşaf açıklamalar yapan Ömer Ünal’a yanıt yargıdan geldi. Beldede yaptığı yolsuzluklar nedeniyle mahkemelerden üst üste ceza alan “Yolsuz Ömer” lakaplı Ömer Ünal hakkında daha pek çok yolsuzluk iddiası bulunuyor.
* Ömer Ünal hakkında, kardeşinin FETÖ’den tutuklanması nedeniyle belli makamlara kin güttüğü, bir önceki referandumda bu nedenle çalışmadığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “saygı duymadığını” ifade ederek, il başkanı aleyhinde konuştuğu belirtiliyor.
Ak Parti’ye yakışmayan, sürekli yolsuzluk haberleri ile gündeme gelen, yeşil alanları rant karşılığı imara açan, inşaat ruhsatları sırasında ortak olduğu kapı-pencere fabrikasından iki kat fiyatla malzeme alınmasını sağlayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “saygı duymadığını” ifade eden Ömer Ünal hakkında Ak Parti il ve genel merkez yönetiminin nasıl karar vereceği kamuoyunda merakla bekleniyor.
(Umut İLİKSİZ)

YORUM EKLE
YORUMLAR
arslan acar
arslan acar - 9 ay Önce

ve veyacumayanı çeşmesı yanında bahçe istimlak edıldi yol ve park yapılacak diye yolsa hangi yolun sonu veya başlangıcı çocuk parkı ise mezarlığa sıfır ürkmeyen varmı diğer taraf kanal içindeki dereye sıfır üç metre yükseklik bahçenın en geniş yeri on yedi metre olup tam ortasında cenevızlılerden kalma hiç suyu kesimeyen tarihi çeşmenin dınlenme jhavuzu var çeşmede bahçeye sıfır her an su kaçabilr zira karşı köy mh çeşmesini öyle kuruttular ne için istimlak edildi hazine zarara sokuldu

SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31