RECEP DEMİRTAŞ HASAN TOSUN'U ZİYARET ETTİ

RECEP DEMİRTAŞ HASAN TOSUN'U ZİYARET ETTİ

ZONGULDAK İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ RECEP DEMİRTAŞ, ''18 ŞUBAT'TA EMEKLİ OLUYORUM'' DEDİ.

Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun'u ziyaret etti.

Demirtaş, ''Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Hasan Bey'in yanına ben her zaman geliyorum. Bizler kamu kurumu ve bir günde her zaman destek oluyoruz.Doğum günüm olan 18 Şubat'ta  emekliye ayrılacağım.'' dedi.


TOSUN:''DEMİRTAŞ'A HASTANEYE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM''
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun'da Recep Demirtaş'a ziyaret için teşekkür ederek, ''Recep Demirtaş'ta bizim dostluğumuz çok uzun yıllara dayanıyor. Hatta Ali amca babası benim çok eski hastam sevdiğimiz bir amcamız büyümüzdü. Yaklaşık 30 yıla yakın bir dostluğumuz var. Özellikle ben kendisine ek binamıza verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Çünkü ben Vali Bey'in yanında da söyledim o hastane Zonguldak'ın hafızası olacak. O hastane için Recep Demirtaş'ın katkılarını önemsiyorum. Kendisine başarılı bir çalışma hayatından sonra emeklilik hayatında hakikaten ailesiyle birlikte güzel bir gelecek diliyorum.'' Şeklinde konuştu.
(HABER-ERCAN DEMİR)

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 17:55
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114