Saadet Partisi Kilimli'de iftar düzenledi

Saadet Partisi Kilimli'de iftar düzenledi

Saadet Partisi Kilimli İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel iftar programı düzenlendi.Her Ramazan Ayı’nın 2. Perşembe gününde düzenlenen iftar programına yoğun katılım oldu.İl Başkanı Sadık Kar ve yönetim kurulu üyeleri,İlçe Başkanı Hüseyin Topalahmetoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Partili ve davetli topluluğu katıldı.İftar öncesinde Kur’an-ı Kerim ve dualar okundu.

SAADET PARTİSİ BU ÜLKENİN ÇİMENTOSUDUR

Saadet Partisi Kilimli İlçe Başkanı Hüseyin Topalahmetoğlu yaptığı konuşmada her yıl Ramazan Ayı’nın  2. Perşembe günü ilçe teşkilatı olarak iftar programı yaptıklarını ve bunu geleneksel hale getirdiklerini ifade ederek katılanlara teşekkür etti.Topalahmetoğlu konuşmasıda, Saadet Partisi'nin Bu ülkenin çimentosu olduğunu belirtti.

SADIK KAR: TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar'da yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek şunları ifade etti:"Allah bu mübarek günde tuttuğumuz oruçları kıldığımız namazları kabul etsin. Zor günlerden geçiyoruz, zor dönemlerden geçiyoruz.  Ekonominin alt üst olduğu bir ortamdayız şuan da. Milletin yüzde sekseni adaletin olduğuna inanmıyor hukuğun çalıştığına inanmıyor. Malesef hiçbir yerde hukuk ve adalet çalışmıyor.Kalkınma için hepimizin bildiği gibi domatesin 7-8 lira patatesin 6-7 lira soğanın 5-6 lira olduğu yerde kalkınmadan bahsetmek gerçekten hayal.Bugün gelinen nokta ne kadar kötüyse biliyorsunuz karanlığım en zifiri olduğu an sabaha en yakın andır. Rabbim Ramazan'dan sonra iki Bayramı bir arada yapmayı nasip eder inşallah hem Ramazan bayramımız olur hem de insanların daha rahat daha müreffeh bir hayata doğru ilk adımı attığı dönem olur inşallah."dedi.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 18:17
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner34

banner266

banner94

banner31

banner44

banner286