Salıcı: ''Bizim tek sevdamız Türkiye’dir''

Salıcı: ''Bizim tek sevdamız Türkiye’dir''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal’ın düzenlediği proje tanıtım toplantısına katıldı.
Cumartesi günü Zonguldak Camlı Köşk’te düzenlenen proje tanıtım toplantısına, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Milletvekilleri Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz, Bir önceki dönem Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Genel Başkan Danışmanı Veli Öztürk, CHP il ve Merkez İlçe Başkanı, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, İlçe ve belde belediye başkan adayları, Millet ittifakı İl ve İlçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı. 

HAKKI GÜNEY: CHP’Yİ ZONGULDAK’TA TEKRAR ZİRVEYE ÇIKARTACAĞIZ
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşması yapan CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, ‘’Mahallerdeki çalışmalarımızda adayımızın toplantılarının verimlerini almaya başladık. Bu şehre mühendis gerek dedik . Son on beş gün kaldı. CHP’yi Zonguldak’ta tekrar zirveye çıkartacağız. Mutlu yaşamamız için başarmamız lazım. Çocuklarımızın aç yatağa girmemesi için başarmamız lazım. Bayrak ve vatan için başarmamız lazım’’ dedi.

YAVUZ ERKMEN: 31 MART’TA İKTİDARA DERS VERECEĞİZ
İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen’de, ‘’Seçim sürecinin sonuna yaklaşıyoruz. Bu gün bizim için önemli bir gün. İnşallah 31 Mart akşamı adayımız olan Şenol Şanal’ı o koltukta oturtacağız. Türkiye şuan da mutlu insanların yaşadığı bir ülke değil. Mutlu olmak için ders vermek gerekiyor. Bunun için biz herkesi bu güzel birliktelikte yer almasını bekliyoruz. Biz ders verirsek ülkeyi yönetenler politikalarını değiştirmek zorunda kalacak. Gelin ders verelim ki, Zonguldak küçülen bir şehir olmaktan kurtulsun. Zonguldak bu gidişten memnun değil.  Biz Zonguldaklıya inanıyoruz. Onların sağ duyusuna inanıyoruz’’ şeklinde konuştu.

DENİZ YAVUZYILMAZ: BELEDİYECİLİĞİ EN İYİ BİLEN ADAYLARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZIN KARŞISINA ÇIKIYORUZ
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz: “Yeni Zellanda’da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. İYİ Parti ile ittifak yapıyoruz. Zonguldak’ta görüşmelerimiz yaptık, adayımızın  dimdik yanında duruyoruz. Riyakat ve çalışmaları iyi biliyoruz. Bütün ilçelerimizi geziyoruz. En güzel hizmeti CHP vermiştir, imzası vardır. Belediyeciliği en iyi bilen adaylarımızla vatandaşlarımızın karşısına çıkıyoruz. Tam saha koşacak, emek verecek, uyumadan ulaşabileceğimiz adayımızın projelerini tanıtıyoruz. Bir Milletvekili olarak her yerde dolaşan biriyim. Ne mutlu bana ki Şenol Başkanla birlikte el ele dolaşacağız, hizmet edeceğiz” dedi.

ÜNAL DEMİRTAŞ: ZONGULDAK’IN SORUNLARININ ÇÖZÜME İHTİYACI VAR
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş: “31 Mart’ta yerel seçimimizi yapacağız. Muhtarlarımız ve belediye başkanlarını seçeceğiz. Bu yerel seçim diğerlerinden daha farklı. İYİ Parti ile bu süreçte yaptığımız bir güç birliği ve ittifak var. Zonguldak merkezde ittifakın enerjisini ve sinerjisini hissediyoruz. Bunu tüm Zonguldak’a yaymak için mücadele ettik. Keşke Zonguldak’ın tamamında bu sinerjiyi yakalayacak ittifakı yapmış olsaydık. Şenol Şanal son derece deneyimli, işin ehli. Zonguldak’ın sorunlarının çözüme ihtiyacı var.''dedi.

 
OĞUZ KAAN SALICI: BİZİM TEK SEVDAMIZ TÜRKİYE’DİR
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: “Yerel seçim ve genel seçim arasında fark var. Yerel seçimde yaptığınız çalışmaları, projeleri konuşursunuz. Vatandaş da kararını verir, sözlerini değerlendirir. Bu bir yerel seçim. Vatandaşa daha iyi hizmet verebileceğimiz için yarışa başlıyoruz. Zonguldak’ta Muharrem Akdemir hizmet yaptı, şimdi o bayrağı alacak arkadaşımız Şenol Şanal’dır. İYİ Parti ile bir ittifak var. CHP bir tartışmanın içinde olmayacak. Bizim tek sevdamız Türkiye’dir. Sayın Genel Başkanımız bütün adaylarımızdan şeffaf belediye istiyor. İkincisi herkese eşit, kimseyi ayırmayan bir belediye başkanı istiyor.” dedi.

ŞENOL ŞANAL: ‘’1 NİSAN’DAN SONRA KİMSE YATAĞINA AÇ GİRMEYECEK’’
 CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, projelerini tanıtarak; ‘’Size gerçek bahar vaat ediyorum. Herkesin yüzünü güldüreceğiz. Bu şehirde 1 Nisan’dan sonra kimse yatağına aç girmeyecek. CHP'nin kurumsal anlayışından, adaletten, insan haklarından bize emanet edilen sokak hayvanlarının haklarından da vazgeçmeden herkesin yüzünü güldüreceğiz. Günün 24 saati sizlere hizmet eden bir belediyeyi sizlerin hizmetine sunacağız. Herkesin hayır duasını alacağız. 1 Nisandan sonra her şey değişecek’’ dedi.
Şenol Şanal daha sonra projelerini slayt gösterisi eşliğinde tek tek tanıttı.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 12:13
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner94

banner31

banner44

banner114