ŞAMPİYONDAN BAŞKAN GEBEŞ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ŞAMPİYONDAN BAŞKAN GEBEŞ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ŞAMPİYONDAN BAŞKAN GEBEŞ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Çaydeğirmeni'li Milli Sporcu Sudenur Basancı, Belediye Başkanı Satılmış Gebeş'e teşekkür ziyareti yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Karadağ Montenegro Budva Kentinde düzenlenen Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonasında Lowkick Branşında Avrupa Şampiyonu olarak göğsümüzü kabartan Milli Sporcu Sudenur Basancı, altın madalyası ve kupasıyla birlikte her zaman desteğini yanında hissettiği Belediye Başkanı Satılmış Gebeş'i makamında ziyaret etti.

Başkan Gebeş Sudenur'u makamında Çaydeğirmeni'nin Şampiyonu yazılı bir çiçekle karşılarken başarısından dolayı sporcumuza 5 altın hediye etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Başkan Gebeş; " Milli Sporcumuz Sudenur, yoğun çalışmaları sonrası elde ettiği şampiyonluk sonrası bizi ve ülkemizi çok mutlu etti. Her zaman dediğimiz gibi sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyoruz. TOKİ ilkokulunda belediyemiz imkanları ile yaptırmış olduğumuz ve gençlerimizi salon sporlarında da yönlendirecek modern antrenman salonu projemiz ilk meyvesini Sudenur kızımızın altın madalyası ile verdi. Cemal Kocaser hocamızın emekleri ve en başta ailesinin destekleri ile de kızımız bir çok sporcumuzun önünü açacak başarıya imza attı. Her zaman dediğim gibi sporun her branşında Çaydeğirmenili gençlerimizin önünü açacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Sudenur kızımızı tebrik ediyor, başarılarının devamın diliyorum" dedi.

Milli sporcu Sudenur Basancı ve Antrenörü Cemal Kocaser, Başkan Gebeş'e, misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken, hatıra fotoğrafı ile ziyaret tamamlandı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2021, 15:48
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner297