"Sosyal faaliyet salonu yapma sözünü üyelerimize verdik"

"Sosyal faaliyet salonu yapma sözünü üyelerimize verdik"

"Sosyal faaliyet salonu yapma sözünü üyelerimize verdik"

Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, ''2020-2023 yılları arasında 3 sene içinde bir sosyal faaliyet salonu yapma sözünü üyelerimize verdik" dedi.

Pazar günü gerçekleştirilen 13 Olağan Genel Kongresini değerlendiren Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, kongreye katılanlara teşekkür etti.
Kongrede yaptığı konuşmada 3 yıllık görev süresinde sosyal faaliyet salonu ve bunu yapma sözünü verdiğini hatırlatan Dernek Başkanı Ahmet Bayrak bu sözü yerine getirmek için çalışacaklarını ifade ederek şunları söyledi.

"12 Ocak Pazar günü olan kongremiz gerçekleştirdik  Öncelikle kongremize bizzat katılan Sayın üyelerimize, sayın dernek başkanlarımız, muhtarlarımıza velhasıl orada hazır olan her kimse mesajla telefonla çiçek yollayarak bizim derneğimize katkı verenlerin sizlerin vasıtasıyla hepsine teşekkür ediyoruz. Kongremiz Her zaman gayet güzel oldu. Kalabalık ve yoğundu. İlgi alaka vardı. Tabii bu ziyadesiyle bizi memnun etmiştir. Malumunuz orada salonda geçmişte bu aramızda söylediğimiz gibi bu 2020-2023 yılları arasında 3 sene içinde bir sosyal faaliyet Salonu yapma sözünü üyelerimize verdik. Bu konuda çalışma yapacağız başarabilirsek ne hale başaramazsak başaran olmasının nedenlerini 3 sene sonra inşallah o salonu da üyelerimize kazandıracağız. Bu vesileyle sizin aracınızda tekrar üyelerimize teşekkür eder saygılar sunarız .Zonguldak'ımıza, derneğimize ve üyelerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi.

(Haber-Ercan Demir)
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 17:42
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114