Tosun: ''Cumhurbaşkanımız 22 Ocak’ta Zonguldak’ta''

Tosun: ''Cumhurbaşkanımız 22 Ocak’ta Zonguldak’ta''

Tosun: ''Cumhurbaşkanımız 22 Ocak’ta Zonguldak’ta''

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 Ocak’ta Zonguldak Mithatpaşa tünellerinin açılışını gerçekleştireceklerini söyledi.

7 Ay gibi bir süre sonra Cumhurbaşkanı Enrdoğan’ı yeniden Zonguldak’ta ağırlayacak olmanı mutluluğu ve gururu içinde olduklarını belirten İl başkanı Zeki Tosun şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 7 ay gibi kısa bir aradan sonra tekrar şehrimizde misafir edecek olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle Zonguldak’ımıza son dönemde yapılan yatırımlar halkımızın hizmetine tek tek açılıyor. Şehrimizin sembol eserlerinden biri olan Uzun Mehmet Camii'mizin açılışı sonrasında yıllardır bir rüya olan Mithatpaşa Tünellerimizin açılışı da bizzat Cumhurbaşkanımızın katılımlarıyla gerçekleşecektir. Bu durum Cumhurbaşkanımızın Zonguldak’ımıza ne kadar değer verdiğinin ve önemsediğinin kanıtıdır. Yapılan yatırımlarla birlikte Zonguldak’ımızın yüzü değişiyor ve yaşanılabilir bir kent olma yolunda bütün engelleri aşarak hızla ilerliyoruz. Teşkilatımızın bütün birimleriyle Cumhurbaşkanımızı 22 Ocak Cumartesi tekrar Zonguldak’ımızda misafir edecek olmak bizlerin heyecanına heyecan, gücüne güç katacak, 2023 hedeflerine ilk günkü aşk ile yürüyeceğiz”
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2022, 12:55
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner314

banner303

banner313

banner94

banner31

banner299

banner319

banner320

banner266