TOSUN'DAN OKULLAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

TOSUN'DAN OKULLAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun, 6 Eylül'de başlayan olan eğitim öncesi okullarda tüm pandemi önlemlerin alındığını ifade etti.

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının açılışı sebebiyle öğrencilere velilere ve öğretmenlere seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, "2021-2022 Eğitim-Öğretim yılına 06 Eylül 2021 itibarıyla çocuklarımızın sağlığı için gereken bütün hassasiyetleri gözeterek başlıyoruz"dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
"Salgının getirdiği kısıtlı İmkanların ardından büyük bir heyecanla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılına 06 Eylül 2021 itibarıyla çocuklarımızın sağlığı için gereken bütün hassasiyetleri gözeterek başlıyoruz.

Sevgili Öğrencilerim

Kendi toprağında köklenip dünyaya gölge veren bir çınar gibi büyüyen ve güçlenen güzel ülkemizi istikbale taşıyacak olan sizlersiniz. Kalplerinizdeki azim ve ruhlarınızdaki adanmışlıkla çağa tanıklık eden değil, çağa liderlik eden bir nesil olacağınıza inancımız tamdır. Geleceğe uzanan yolculukta kendinizi geliştirmek adına göstereceğiniz her türlü gayret sizlere birçok kapıyı açacaktır.
Çıktığınız eğitim yolculuğunda yalnız değilsiniz. Öğretmenlerinizin rehberliği ve ailelerinizin desteği ile hayallerinize erişebilir, vatanınız için, insanlık için bir rüyayı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Değerli Meslektaşlarım;

Medeniyetin mimarı olarak çok özel bir mesleği icra ediyorsunuz. Öğretmenlik, çocukların gözlerinin içine bakıp kalbine seslenerek onları bir hayale âşık etmektir. Hepinize hayatlarına dokunduğunuz her bir öğrencimiz için teşekkür ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Eğitimin tüm paydaşları olarak birlikte güçlüyüz. Bize emanet ettiğiniz en değerli varlığınız çocuklarımız için iş birliği yapmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Sizlerin desteği ile tüm zorlukların üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.
Bu süreçte sizlerin evlatlarınıza olan koşulsuz sevgi ve ilginiz, onların üretken, araştıran, yorumlayan, mutlu ve  sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde en önemli etkendir.

Bu duygu ve düşüncelerle toplumun her bir bireyini salgınla mücadele kapsamında sorumluluk almaya davet ediyor, eğitim çalışanlarımız ve geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim - öğretim yılı diliyorum."
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 12:28
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114