Tosun'dan önemli açıklamalar

‘Yerel Yönetimler toplantısına katılacağız’


 Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, yerel yönetimler toplantısına katılacaklarını söyleyerek, “15-16-17 Kasım tarihlerinde Karadeniz Ordu’da Karadeniz Bölgesi Yerel Yönetimler İstişare toplantısı yapılacak. Toplantıya belediye başkanlarımız, il Genel Meclisi Başkanı ve ben katılacağım. Toplantının başkanlığını Mehmet Özhaseki yapacak. Yerel yönetimlerle ilgili konferans çalışması olacak. Daha önce yerel yönetimlerde Belediye Başkanlarımız sunumlarıyla birlikte güzel bir toplantı yapacağız. Pazar akşamı Zonguldak’a ger geleceğiz”dedi.

‘Kasım ayında ya da ay sonunda Spor Bakanı gelecek’

Kasım ayında ya da ay sonunda Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun Zonguldak’a geleceğini ifade eden Başkan Tosun, “Spor bakanımızın Zonguldak’a gelmesi noktasında girişimlerde bulunduk. Bakanımızın geliş gidişi uzadı. Kasım ayı başında Zonguldak’ta olacak. Zonguldak’a yapılacak projeler hakkında ziyaretler yapacak. Ya ay sonu ya da ay başı olacak”diye konuştu.

‘Yeni stadyum için 2- 3 yer var’

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, yeni stat için 2 3 yer olduğunu belirterek, “
Düşünülen bakılan yeni stat için 2. 3 yer var. Zonguldak’a yakışır bir stat yapılacak. Zonguldakspor inşallah kendine yakışır şekilde yoluna devam edecek”dedi.

‘Ereğli’ye yapılacak yeni cami için çalışmalar sürüyor’

Ereğli’de yeni yapılacak olan ki cami ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ifade eden Başkan Tosun, “Ereğlideki cami ile ilgili çalışmalar var. Ereğli’de ki kent meydanı ile ilgili yer vardı. Onunla ilgili çalışmalar sürüyor”dedi.

‘Filyos’da ekip sayısı her geçen gün artıyor’

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Filyos’da ekip sayısının her geçen gün arttığını söyleyerek,”
Filyos limanı ve şantiyesi arkasındaki endüstri bölgesi ile beraber orada Türkiye petrolleri orada tesislerini kurdu. Oradaki ekip sayısı her geçen gün artıyor. Orada doğalgazın karaya çıkması konusunda bütün işler proje kapsamında çok hızla devam ediyor”diye konuştu. 

‘Fotoğraf üzerinden kimse polemik yapmasın’

Fotoğraf üzerinden kimsenin polemik yapmamasını isteyen Başkan Tosun,”Ömer Selim Alan Zonguldak’ın belediye başkanı. Belediye Başkanı olduktan sonra Zonguldakspor’a yaptıkları ortada. Fotoğraf üzerinden polemik yapmaya gerek yok. Bu otobüs diğer faaliyetlerde de kullanacak. Bunun üzerinden bazıları bu şekilde hareketlerde bulunması yanlış. İş yapan belediye başkanı olsun biz olsun üzer. Yok fotoğraf asmış bunlar her yerde oluyor.”
(Haber,-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 10:28
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner266