'Türkiye'de en büyük yatırımı Zonguldak almıştır'

‘Türkiye’de en büyük yatırımı Zonguldak almıştır’

'Türkiye'de en büyük yatırımı Zonguldak almıştır'

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, beraberinde AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve yöneticiler ile birlikte Vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Çaturoğlu: “Zonguldak’ta tamamlanmakta olan ve yapılacak olan hizmetleri ve yatırımların son halini istişare edeceğiz. 2017 yılını geride bıraktık. 2017 yılında neler yaptık ve 2018 yılında neler planlanıyor bu konuları görüşeceğiz. 2018 yılı inşallah hem ülkemiz için hem Zonguldak’ın geleceği açısından geçen yıldan daha iyi olacaktır. Sayın Valimizi geldiği günden beri takip ediyoruz. Gerçekten çok güzel çalışmaları vardır. Bunları bölge insanı olarak takdirle karşılayarak yapılacak yatırım anlamında kendisi ile organize içerisinde çalışmaya devam edeceğimizi düşüyorum. Önemli olan Zonguldak’ımıza bir çivi çakmaktır, bir hoş eda bırakmaktır. Belki parça parça görünüyor ama Zonguldak’ta gerçekten önemli hizmetler yapılıyor” dedi.

ÇINAR: TÜRKİYE’Nİ KARAYOLLARINDA EN BÜYÜK YATIRIMI ZONGULDAK’A YAPILDI

Vali Ahmet Çınar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Yeni yıl öncelikle ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya inşallah hayırlı ve uğurlu olur. Savaşsız, belasız, kazasız bir yıl olmasını istiyoruz. Ama yaşananlar egemenliğin, emperyalistlerin eski alışkanlıklarından hiç vazgeçmedikleri göz önüne alınırsa daha çok birliğe, beraberliğe, güçlü olmaya ihtiyacımızın olduğunu ortaya koyuyor. Güçlü olmak sadece dua etmekle olamaz. Dua ederken gayretimiz de olacaktır. Tek çare çok çalışmaktır. Hepimize düşen işler var, herkesin yapabileceği işler vardır. Biz de Zonguldak’ta hizmet etmek için görevlendirildik. Hepimizin yapabileceği çok şey vardır. En zor şartlarda bile yapılabilecek güzel şeyler vardır. Güç birliği ve organizasyon içerisinde olursak fikri ve teşebbüs anlamında bu şehre daha hızlı ve daha kaliteli hizmet ederiz. Sayın milletvekilimiz ve diğer milletvekilleri devlet ayağını çok iyi takip ediyorlar. Güzel şeyler olacaktır.  2018 yılından çok umutluyuz” dedi.

Zonguldak’ta hizmetin az olduğu yönünde söylentilerin olduğunu belirten Vali Çınar: “Ama işin aslı sadece karayollarında Türkiye’de en büyük yatırımı Zonguldak almıştır. Şu anda bölgemizde yatırımları devam eden projeleri planlanan işlerin toplam maliyeti sadece karayollarında 3 milyar 147 milyondur. Büyük bir yatırımdır. Bunu Zonguldak’ta herkese duyurmakta fayda vardır” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31