Uçar: ''Şöför esnafı ile istişare halindeyiz''

Uçar: ''Şöför esnafı ile istişare halindeyiz''

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar beraberinde Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Köksal Bahar’a ziyarette bulundu.

Osman Bahar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ziyarette bulunmaları bizim için gerçekten onur vericidir. Böyle ara ara ziyaret edip sorunlarımızı dinlemesini olumlu sonuç olarak bakıyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

“ŞÖFÖRLER ODASI İLE İSTİŞARE HALİNDEYİZ”
Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’da, “Kendileriyle sürekli istişare halindeyiz. Belediye anlamında benim işlerime destek oluyor. Birlik beraberlik sürdüğü sürece daha güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu. 
“BURALARI ZİYARET ETMEKTEN MUTLU OLUYORUZ”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’da, “Şoför esnafının dertleri problemleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak için buraya geldik. Vakit buldukça da kendileriyle istişare ediyoruz. Zaten bunlar bizim görevimizdir. Biz her zaman halkımızla ve şöför esnafımız ile birlikte onların sorunlarını tartışmak çözüm noktasında hassasiyetimiz vardır. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

(Haber-Ercan Demir)


 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 17:33
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner286

banner283