Ülkemizin geleceği için hepimize görev düşmektedir

Ülkemizin geleceği için hepimize görev düşmektedir

Ülkemizin geleceği için hepimize görev düşmektedir

Ak Parti Merkez İlçe Bahçelievler Mahalle toplantısı gerçekleştirildi.

Parti binası toplantı salonunda yapılan toplantı Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Başkanlığında yapıldı.

Gerçekleşen toplantıya Teşkilat Başkanı Ömer Erbay, Tanıtım ve Medya Başkanı Nihat Keloğlu, Mahalle Koordinatörü Hasan Can Kuvvetli, Mahalle Başkanı Günay Alkan ve mahalle yönetimi katılım sağladılar.

Toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek "Ülkemizin geleceği için hepimize görev düşmektedir." dedi.
Ayçiçek konuşmasında şunları söyledi;

"Bu ülke derdi Türkiye olmayanlar tarafından yönetildiği zamanları gördü. Şu anda muhalefetin tek derdi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğana yaptıkları eleştirilerde bile hiç bir önerileri yok, tek yaptıkları Cumhurbaşkanımızı yıpratmaya çalışmak   Ama başaramıyorlar ve başaramayacaklar. Bu millet onun vatanı için yaptıklarını gönlünde hissetmektedir.  O her cephede tek derdim vatan, millet diyerek mücadele ederken, bizler ona destek olarak mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu ülke nereden nereye geldi genç kardeşlerimize anlatacağız. Milletimize unutturulmak istedikleri o günleri hatırlatacağız.

Pandemi döneminde zor bir süreçten geçiyoruz. Hep birlikte bu süreci kurallara uyarak atlatacağız. Çoğu avrupa ülkesinde bırakın aşıyı, test yaptırmak bile ücretli yapılmaktadır. Ülkemizde sağlık anlamındaki milletimizin güvencesini ve sağlığa ulaşmadaki geldiği nokta herkes tarafından görülmektedir. Gecenin bir saatinde hastanelerde beklediğimiz, hastanelerde rehin kalındığı günleri unutmadık. Avrupanın büyükleri dedikleri ülkeler pandemi döneminde neler yaşadılar hepimiz gördük.

Türkiye'miz, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023 hedefine emin adımlar ile yürümektedir. Bizim davamız millete hizmet davasıdır. El ele milletimizle birlikte yeni hedeflere yürüyeceğiz. Gelecek nesillere, birlikte yürüyüp daha iyi bir ülke bırakma hedefimiz var. "
Toplantı değerlendirmelerin ardından sona erdi.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2021, 12:18
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114