Vali Mustafa Tutulmaz halkın sorunlarını dinledi

Vali Mustafa Tutulmaz halkın sorunlarını dinledi

Pandemi sebebiyle yaklaşık üç aydır gerçekleştirilmeyen halk günü toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Şehit Piyade Astsubay Ömer Halisdemir toplantı salonunda gerçekleştirilen halk günü toplantısına Vali yardımcısı Turgut Subaşı, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan,İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veli Köktürk, İşkur temsilcisi ve BEDAŞ temsilcileri katıldı. 

VALİ TUTULMAZ: DEVLETİMİZİN EN ÖNEMLİ GÖREVİ VATANDAŞIMIZIN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR

Vali Mustafa Tutulmaz; Çeşitli kurumlara başvurup da sonuç alamayan vatandaşlarımıza sorunlarını dinleyip belediye başkanımız ve Kurum müdürlerimiz ile birlikte çözüm bulmaya çalışacağız. Devletimizin en önemli görevi vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Devlet vatandaş için vardır bu anlayışla hareket eden bir yönetim anlayışı ile sık sık bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın problemlerini burada çözebileceklerimizi çözeceğiz çözemediklerimizi de zaman içinde çözmeye çalışacağız. Halk günü toplantımız hayırlı ve uğurlu olsun.

Vali Mustafa tutulmaz ardından halk gün toplantısına katılan vatandaşların sorunlarını dinledi.

(Haber-Ercan Demir)


YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114