Vali Tutulmaz Yeni Yılı kutladı

Vali Tutulmaz Yeni Yılı kutladı

Vali Mustafa Tutulmaz Yeni yıl nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında 2020 yılını olumsuzluklar içinde geçtiğini vurgulayan Vali Tutulmaz,her yeni yılın yeni umutlar getirdiğini belirterek Zonguldak halkının yeni yılını kutladı.

Vali Tutulmaz mesajında şunları söyledi:

''Güzel yurdumuzun birçok il ve bölgelerinde meydana gelen deprem, sel, yangın ile sağlığımızı tehdit eden küresel korona virüs salgını gibi can ve mal kaybına sebep olarak, Aziz Milletimizi büyük üzüntüye boğan olumsuzluklarla boğuştuğumuz 2020 yılını geride bırakıyoruz.

Her yeni yıl beraberinde yeni umutlar, yeni beklentiler ve yeni başlangıçlar getirmektedir.

2020 yılında ülkemizi, milletimizi üzüntüye boğan, bizleri derinden etkileyen olumsuzlukların, umutla gireceğimiz 2021 yılında yaşanmaması, tüm dünyada sevgi, barış, dostluk ve hoşgörünün egemen olması, doğal afetler, kazalar ve benzeri olaylarla karşı karşıya kalınmaması en büyük dileğimizdir.

Yeni yılda daha önce başlatılan ve devam eden projeleri takip ederek tamamlamak, ilimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişimine,  tanıtımına katkısı olacak yeni projeler üretmek ve vatandaşlarımıza en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için elbirliği ile bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle;  2021 yılının ülkemize, Aziz Milletimize, ilimize,  tüm insanlığa her türlü olumsuzluklardan uzak, barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini, tüm güzel beklentilerin gerçeğe dönüşmesini temenni ediyor, Zonguldaklı hemşerilerimizin, tüm çalışanlarımızın, kolluk görevlilerimizin,  basın mensuplarımızın yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.''

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114