VALİ TUTULMAZ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

VALİ TUTULMAZ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

VALİ TUTULMAZ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Vali Mustafa Tutulmaz, İl Encümen toplantısına başkanlık etti. İl Özel İdaresinin Kokaksu'daki ek binasında incelemelerde bulundu. Genel Sekreter Ahmet Güral Karayılmaz’ dan bilgi aldı. Vali Tutulmaz’ ın ziyaret ve incelemelerine encümen üyesi il genel meclis üyeleriyle il özel idare yöneticileri katıldı.

Vali Mustafa Tutulmaz, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu'nu ziyaret ederek TTK'nın dünü, bugünü, ileriye dönük projeleri ve İlimize sağlayacağı katkılara yönelik bilgi aldı. TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu nezdinde tüm madencilerimize her türlü olumsuzluk ve kazadan uzak bir çalışma hayatı diledi.

İlimizde solunum koruyucu maske, tıbbi ekipman, medikal tekstil üretiminde bulunan MFA firması sahipleri iş insanı Fatih Furtun ve Murat Uzun, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. Firmalarının çalışmaları hakkında bilgi sundular. Vali Tutulmaz iş insanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Vali Mustafa Tutulmaz Meteoroloji Bölge Müdürü Hayrettin Öztaş ve İl Müdürü Şükran Aydemir, Sinop Milli Parklar Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ile Zonguldak İl Müdürü İdris Tetik, Vali Mustafa Tutulmaz’ ı ziyaret ettiler. Hayırlı olsun dileğinde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi sundular.

ZBEÜ Rektörü Prof Dr Mustafa Çufalı, ZBEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof Dr Şenay Özdolap, Başhekim yardımcıları Dr Murat Songur ve Dr Burak Bahadır; Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek hastane ile ilgili bilgi sundular.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 17:45
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114