Vatan Partisi'nden AK Parti'ye ziyaret

Vatan Partisi'nden AK Parti'ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun'u ziyaret eden Vatan Partisi İl Başkanı Gökhan Yılmaz, "Zonguldak ne ise Azarbeycan odur" dedi.


Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Avukat Gökhan Yılmaz ve yönetimi, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve yönetimini ziyarette bulundu.  

Görüşmede; Karadeniz-Akdeniz dostluk ve barış planı, Mavi Vatan Konsepti, Karabağ' daki işgale son verilmesi ve Zonguldak'ın sorunları görüşüldü.

Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Av.Gökhan Yılmaz, kardeş ülke olan Azarbeycan'ın vatan bütünlüğü için Zonguldak'ta siyasi partiler ile görüşmeler yapıp Azarbeycan'ın vatan bütünlüğünde ortak dekorasyon da Azarbeycan'a destek ziyaretleri için Ak Parti İl Başkanlığında ziyaretlerde bulunduğuı söyledi.

"Zonguldak ne ise Azarbeycan odur"diyen Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Gökhan Yılmaz, "Azarbeycan'ın toprak bütünlüğünün sağlanması 30 yıldır işgal altındaki Karabağ'ın kurtarılmasına yerel parti örgütleriyle birlikte destek olmak için Zonguldak'ta bulunan siyasi parti ve sivil toplum örgütleriyle görüşerek ortak deklerasyon yayımlanması teklifinde bulundu" dedi.
(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vahdettin
Vahdettin - 2 hafta Önce

Çok çok başarılar baskanim

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114