YAŞAR KARAMAN, SANAYİ TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ OLDU

YAŞAR KARAMAN, SANAYİ TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ OLDU

Zonguldak Sanayi Teknoloji il Müdürlüğü görevine Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile birlikte Yaşar Karaman atandı.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi eski müdür yardımcılarından Yaşar Karaman, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile birlikte Zonguldak Sanayi ve Teknoloji il müdürü olarak atandı.

Yaşar Karaman yaptığı açıklamada,"Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir ve tensipleri ile Zonguldak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü görevime asaleten 11 Kasım 2020 Tarihli ve 31301 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2020/525 sayılı kararı ile atanmış bulunuyorum.
Bu güne kadar bu görevi şahsıma layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Bakanımız Mustafa Varank'a Zonguldak ve Karabük Milletvekillerimize, Bakanlığımız üst düzey yönetimine ve emeği geçen herkese verdikleri desteği hiç bir zaman bırakmayan eşim ve çocuklarıma teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum.
Bugüne kadar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde çeşitli kademelerde memur ve yönetim kadrolarında edinmiş olduğum bilgi ve birikimimi inşallah yeni ekip arkadaşlarımla birlikte de mesai saati gözetmeksizin eskiden olduğu gibi milletimiz ve Devletimiz için çalışacağız inşallah.
Allah yar ve yardımcımız olsun, Rabbim utandırmasın inşallah
Selam ve dualarınızı eksik etmeyin inşallah" dedi.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 10:52
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114