YILIN KALFA VE ÇIRAĞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

YILIN KALFA VE ÇIRAĞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

YILIN KALFA VE ÇIRAĞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ahilik Haftası Kutlamaları çerçevesinde tesisat Ustasının yanında çalışan Çırak Gürkan Yıldız  ile Teknoparkta çalışan Kalfa Hasan Barış Karakaş’a  Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden ve Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Çoşkun tarafından yılın kalfa ve çırağı seçilmelerinden dolayı çalıştıkları işyerlerinde ziyaret edilerek çeşitli hediyeler verildi. Hediyelerin yanısıra Ticaret Bakanlığı tarafından gönderilen tebrik belgeleri de takdim edildi.
Ardından Zonguldak merkezde faaliyet gösteren esnaflardan bazılarına Örnek İşyeri Belgeleri verilerek çeşitli hediyeler sunuldu.
  ile Teknoparkta çalışan Kalfa Hasan Barış Karakaş yükün çırağı ve kalfası seçildi. 


Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden ve Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Çoşkun tarafından yılın kalfa ve çırağı seçilmelerinden dolayı çalıştıkları işyerlerinde ziyaret edilerek çeşitli hediyeler ile ödüllendirildiler. Hediyelerin yanısıra Ticaret Bakanlığı tarafından gönderilen tebrik belgeleri de çırak ve kalfasına takdim edildi.
Ardından Zonguldak merkezde faaliyet gösteren esnaflardan bazılarına Örnek İşyeri Belgeleri verilerek çeşitli hediyeler verildi.(Haber-Ercan Demir)


Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 15:34
YORUM EKLE

banner261

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114