Zonguldak-Havaalanı arası 5 TL

Zonguldak-Havaalanı arası 5 TL

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma-havaalanı arasında ücretsiz servisleri başlattıklarını belitti.Çaycuma ve havaalanı arasında ücretsiz servis başlatarak uçak seferlerine katkı veren Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Zonguldak  ve havaalanı arası bilet fiyatının 5 TL olduğunu müjdeledi.
''UÇMAK İÇİN 5 TL YETERLİ''

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı: “Türk hava yolları Türk hava yolları 12 Mayıs’ta havaalanında uçak seferlerini başlattı.Biz de Çaycuma Belediyesi olarak duyarsız kalmadık ve Çaycuma’dan havaalanına ve havaalanından Çaycuma’ya ücretsiz servis başlattık.
Çaycuma-Zonguldak minibüsleri ile bir anlaşma yaptık bu anlaşmaya göre minibüslerimiz Çaycuma’dan havaalanına gidecek yolcuyu ve Zonguldak’tan havaalanına gidecek yolcuyu taşıyacak. Buna göre Çaycuma havaalanı arası ücretsiz Çaycuma-Zonguldak arası ise 5 TL fiyat kararı aldık. Bu mutabakatı dün akşam yaptığımız toplantıda sağladık. Uçak seferlerini olduğu günlerde Zonguldak’tan havaalanına gidecek yolcu 5 TL gibi düşük bir ücretle uçağına ulaşacak.

Çaycuma da Türk Hava Yolları bilet satış noktası açılacak.

Ayrıca bir otobüs firması ile yaptığımız anlaşma gereği Çaycuma ilçemizde uçak bilet satış noktası oluşturulması kararı aldık ve bunun için böyle durak yer tahsisi yaptık. Çaycuma’dan vatandaşlarımız Türk hava Yollarına ait uçakların biletlerini satın alabilecekler.”

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 16:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin
Şahin - 3 ay Önce

Allah razı olsun Devrek uyumasın bu fırsatı kaçırmasin TSO uykuda Devrek te belediye ile birlikte

Büşra
Büşra - 3 ay Önce

Bartın da yaşayan bir vatandaş olarak aynı hizmetin tarafımıza verilmesini rica ediyoruz

banner43

banner30

banner34

banner44

banner114

banner94

banner261

banner222

banner31