Araç kiralama hizmeti alınacak

Araç kiralama hizmeti alınacak

Bartın Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından araç kiralanması hizmet alımı yapılacak. İhale 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek.İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilecek.İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu.Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Bartın Belediyesi İhale Salonu adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.İstekliler tekliflerini, birim fiyatlar üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecek.

Gerçekleştirilecek ihale 16 Temmuz 2021 tarihinde saat 10.30'da Kemerköprü Mahallesi Elmalık Sokak No:1 adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

https://www.ilan.gov.tr/ilan/811377/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/arac-kiralama-hizmeti-alinacaktir.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114