İhata duvarı, foseptik çukuru ve sundurma garaj yaptırılacak

İhata duvarı, foseptik çukuru ve sundurma garaj yaptırılacak

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkez Komutanlığı tarafından Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Devrek/Eğerci J.KRK.KLIĞI'na ihata duvarı,foseptik çukuru ve sundurma garaj yapım işi gerçekleştirilecek. Yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecek.
İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.
Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacak.Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 (YüzElli) takvim günüdür.

Gerçekleştirilecek ihale 14 Temmuz 2021 tarihinde saat 10.30'da Jandarma Tedarik Merkez Komutanlığında yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için deneyiniz

https://www.ilan.gov.tr/ilan/812892/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/ihata-duvari-foseptik-cukuru-ve-sundurma-garaj-yaptirilacak.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114