Okullarda onarım yapılacak

Okullarda onarım yapılacak

Zonguldak İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü tarafından Merkez Fatih Ortaokulu, Vali Tevfik Başakar Ortaokulu ve Gücek İlkokulunda onarım işi yapılacak.Onarım işi  4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,son on beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin % 50 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler sunulması gerekiyor. Yapım işlerinde iş deneyiminde değerlendirilecek benzer işlere dair tebliğ de yer alan B/III grubu işler veya bu gruba ait her türlü inşaat, imalat, onarım, güçlendirme, yenileştirme, ikmal işleri benzer iş olarak kabul edilecek. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.
İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Gerçekleştirilecek ihale 16 Temmuz 2021 tarihinde saat 10.00'da İl Özel İdaresi Ek binasında yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

https://www.ilan.gov.tr/ilan/816444/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/okullarda-onarim-yapilacak.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114