Sıcak asfalt karışım malzemesi alınacak

Sıcak asfalt karışım malzemesi alınacak

Kilimli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Sıcak Asfalt Karışım Malzemesi alımı yapılacak.Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,ihale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir.İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu.Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Kilimli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden verecekler. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.
Gerçekleştirilecek ihale 8 Ekim 2021 tarihinde saat 14.00'te Merkez Mahallesi Yeni İstasyon Sokak No:1/18 Kilimli-Zonguldak adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız:

https://www.ilan.gov.tr/ilan/848206/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/sicak-asfalt-karisim-malzemesi-alinacak.

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114