BU PARTİ KAÇMAZ...!!!

BU PARTİ KAÇMAZ...!!!

ZONGULDAK'IN LATİN DANS GRUBU SALSAZON, KURULUŞUNUN 1. YILDÖNÜMÜ'NÜ DÜZENLEYECEĞİ MUHTEŞEM PARTİ İLE KUTLAYACAK...
Zonguldak'ta Latin Dansı Grubu olan Salsazon, Kuruluşunun 1.Yıldönümü'nü düzenleyeceği muhteşem bir parti ile kutlayacak.
Dünya dansları çalışmalarında bulunan Çağdaş Anadolu Halk Oyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan Latin Dansları Grubu olan Salsazon, kuruluşunun 1. Yıldönümü'nde muhteşem bir latin partisi düzenliyor.

13 Ekim'de Deniz Kulübü'nde düzenlenecek olan latin partiye Yurt dışından ve yurt içinden tanınmış dansçılar katılacak. Parti öncesinde ise Dedeman D All İn'de Workshoplar gerçekleştirilecek ve saat 21.00 itibariyle de kuruluş yıldönümü partisi start alacak.
Salsazon Grubu Kurucusu ve Lideri Dans Eğitmeni Ali bora Aydemir, "Salsazon dans grubu olarak 13 Ekim 2018 tarihinde kuruluşumuzun birinci yıldönümünü muhteşem bir latin partisi düzenleyerek kutlayacağız. Deniz Kulübü’nde geniş katılımlı muhteşem bir parti olacak. Organizasyonumuza yurt dışından ve yurt içinden profesyonel dansçılarında katılımları olacak. Şimdiden dans tutkunlarını yeni yaşımızı kutlamaya ve çok eğlenceli bir ortama katılmaya çağırıyoruz” dedi.
(Haber Merkrezi)


 

YORUM EKLE

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31