Zonguldaklı sanatçı destek bekliyor

Zonguldaklı sanatçı destek bekliyor

Zonguldaklı sanatçı destek bekliyor

Bu sene İstanbul da 45’ncisi düzenlenecek olan Pantene Altın kelebek ödülüne aday gösterilen Zonguldaklı Şarkıcı Bestekar Sanatçı Turgay Saka ödüle layık görülmesi için Zonguldaklı hemşerilerinden 5 ekim 2018 tarihine kadar sms yoluyla destek bekliyor.

Düzenlenecek olan yarışma öncesinde bir açıklama yapan Sanatçımız Turgay Saka duygularını şöyle anlattı. “Bu sene 45’ncisi düzenlenen ve Türkiye’nin prestijli en yüksek ödül töreni olan Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en iyi çıkış yapan kategorisinde aday gösterilmek benim için çok gurur verici. Verdiğim emek sonunda görülmeye başladı. Rakiplerin her biri muhteşem başarılar elde etmiş ve bu yoldaki birlikte yürüdüğüm arkadaşlarım hatta bir tanesi de sevgili sanatçı dostum Ömer Topçu, sizlerin de bildiği gibi Demet Akalın ile birlikte bestesi yine değerli dostum Zafer Kerey ile Turgay Saka imzası taşıyan şarkımız “ OH OLSUN “ ile geçtiğimiz yaza damgasını vurmuştu. Ne mutlu bize ki iki ayrı şarkımız ile iki ayrı çıkış yapan sanatçı olarak aday gösterildik. Bir Zonguldak’lı olarak tüm Zonguldak’a bu güzel başarılar benden bir armağan olsun ayrıca 5 Ekim tarihine kadar sizlerden sms yoluyla destek bekliyorum “ dedi.

Zonguldak Belediye Kültür Merkezi Müdürü Abdullah Bakır’da Zonguldak’tan böyle bir değerli Bestekar şarkıcı kardeşimizin çıkmasından dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek şöyle dedi. “Zonguldak’ımızı en iyi şekilde temsil eden kardeşimiz Turgay Saka, bu yıl altın kelebek ödülleri en iyi çıkış yapan sanatçı kategorisine aday gösterilmiştir. Biz Zonguldaklılar olarak gururu vericidir. Genç kardeşimiz sanatçı Turgay Saka’ya başarılar diler, tüm Zonguldak halkının sms yoluyla desteklerini bekliyorum “dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

YORUM EKLE

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31