ERHAN ÇAKMAK'IN KALEMİNDEN

LGBT ile milli mücadele

ERHAN ÇAKMAK'IN KALEMİNDEN

ZBEÜ Eski Rektörü Prof.Dr. Mahmut Özer’in, Milli Eğitim Bakanlığına atanması ilimizde sevinçle karşılandı.

Sayın Özer, “ Zonguldak’ın Bakanı “ olarak görülüyor.

Prof.Dr. Mahmut Özer’in tam 4 ay öncesinden “bakan” olarak atanacağını yazan bir gazeteci olarak, başarı dileklerimizle birlikte Milli Eğitimi ilgilendiren çok önemli ve hassas bir konuyu ifade etmek istiyoruz.

Elbette Sayın Bakan’ın başta “yüzyüze eğitim “ olmak üzere çok önemli öncelikleri var ama, okullarımıza ve çocuklarımıza-gençlerimize musallat olan bir tehlikeye dikkat çekmekte fayda var.

LGBT meselesi…

Bu konuyu da Zonguldak’ta ilk kez yazan gazeteci biz olduk.

Zaten başka yazan da olmadı.

Zonguldak İl Merkezi’nde bulunan özel bir okulun çatısının “sıralı” olarak birebir aynı şekilde LGBT renklerine boyanmış olmasını “okul çatısında LGBT renkleri” başlığı ile haber yaptık.

İl Milli Eğitim Müdürü konuyla ilgili olarak bizi dinledi, ancak anılan okul yönetiminin çatıdaki renkleri “gökkuşağı” renkleri olarak ifade ettiğini söyledi.

Bize pek inandırıcı gelmedi.

Üstelik gökkuşağının orijinalinin 7 renkten oluştuğunu bilen bir kişi olarak, 6 renkten oluşan ve LGBT’nin “bayrak” olarak kullandığı gökkuşağı renklerinin, tamamen LGBT’nin kullandığı gibi sıralı olarak kullanılması birçok soru işaretini de birlikte getirdi.

*

LGBT’nin, Müslüman Türk Milleti’nin milli ve manevi kimliğinin dejenere edilmesi ve toplumun “kimliksiz” bırakılması için Türkiye’de yoğun faaliyet gösterdiği ve bazı yabancı vakıflar ile CIA ve MOSSAD’ın bu melun kuruluşu destekleyip finanse ettikleri biliniyor.

Öte yandan ülkemizde faaliyet gösteren bazı ünlü firmalar ile bazı kuruluş ve derneklerin LGBT’ye açık destek verdikleri, renklerini kullandıkları, propagandasını yaptıkları açıkça görülüyor.

Bu arada LGBT’nin okullarımızı ve çocuklarımızı-gençlerimizi hedef olarak seçtiği de anlaşılıyor.

Bunun somut örnekleri var.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 23 Nisan çocuklarını temsil elden ve “ Çocuklar da LGBT’li olabilir ve onlar yalnız değildir” şeklinde afişler batıran bu sapık zihniyet, amacına ulaşabilmek için ilkokuldan üniversiteye değin tüm eğitim kurumlarımıza sızmaya çalışıyor.

*

Okullarımızın ve diğer bazı kurumların çatı, duvar ve merdivenlerinin LGBT renkleri ile boyanması, bu renkler ile LGBT’nin eşleştirilmesi ve “göz aşinalığı” ile başlayan bir “kabullenme” sağlanması adına yapılıyor.

Son derece profesyonel ve sinsi yöntemler…

Özetle söylemek gerekirse, LGBT denilen sapık gruplar, her kademedeki okullarımıza ve öğrencilerimize musallat olmak için yoğun çaba gösteriyor, büyük paralar harcıyor.

Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr. Mahmut Özer’in bir yandan, yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin çalışmalarını yaparken, bir yandan da, LGBT’yi okullarımızdan uzak tutmak gibi bir sorumluluğu da üstlenmiş durumdadır.

LGBT, ülkemiz için aynı zamanda “milli güvenliğimizi tehdit eden” bir sorun haline gelmiş bulunuyor.

Sayın Bakanımızın talimatı ile Zonguldak da dahil, tüm illerimizde, Milli Eğitim müfettişlerinin detaylı inceleme yapmasında fayda var.

Hiç bir şey göründüğü gibi değil…

Hiç bir şey çatıdaki 6 renkten ibaret değil çünkü…

Erhan ÇAKMAK

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 10:34
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114