Aday gibi çalışıyor!.. Oranları verdi...

Aday gibi çalışıyor!.. Oranları verdi...

Aday gibi çalışıyor!.. Oranları verdi...

24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti'nin Zonguldak Milletvekilliği adaylığına talip olan Şenol Kahveci, sosyal medya hesabından birlik beraberlik mesajı verdi. Kahveci aynı zamanda 24 Haziran seçimleri için son anket sonuçlarını da paylaştı.

Aday adaylığı süreci içerisinde ortaya koyduğu performansla fark yarattığı gözlenen Şenol Kahveci, aday gösterilmedi ancak davasının peşinden son sürat gitmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Zonguldak mitinginde de ön saflarda yer alan Kahveci, sosyal medyada takipçilerine davasını anlatmaya, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan için oy istemeye devam ediyor.

Kahveci son yaptığı paylaşımda hem birlik beraberlik mesajı verdi hem de paylaştığı anket sonuçlarına göre 'İSTİKRARA DEVAM' dedi.

İşte Kahveci'nin o paylaşımı: 

DEĞERLİ DOSTLARIM
HEPİMİZ FARKLI FİKİR VE GÖRÜŞLERE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDAYIZ. 24 HAZİRAN GELİR GEÇER. TÜM PARTİLER BU ÜLKEYE HİZMET İÇİN FARKLI PROJELERLE ORTAYA ÇIKMIŞ OLMASI ÇOK DOĞALDIR. HALKIN İRADESİ NEYSE O OLUR. KIRGINLIK VE DARGINLIK OLMAZ. SEÇİLENLER DE 81 MİLYON İNSANI AYIRMADAN HİZMET ETMEK ZORUNDADIR. BU SEÇİMLERDE CHP'NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE'NİN İYİ BİR PERFORMANS SERGİLEDİĞİ KAÇINILMAZ FAKAT BU ÇIKIŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I DEĞİŞTİRMEZ. CHP'NİN GENEL BAŞKANINI DEĞİŞTİRİR ANCAK. BUNDAN SONRA DA İKTİDAR'IN KARŞISINDA DAHA GÜÇLÜ BİR MUHALEFET OLUR; BU DA İKTİDAR PARTİSİNİ DAHA ÇOK ÇALIŞMAYA YENİ PROJE VE HİZMETLER ORTAYA KOYMAYA ZORLAR. BUNLAR DA ÜLKE VE VATANDAŞIN YARARINA OLUR.
SEÇİME 10 GÜN KALA PİYASALAR CUMHUR İTTİFAKININ DEVAM EDECEĞİNİ ALGILAMIŞ GÖZÜKÜYOR. SON ANKETLERE GÖRE 
RECEP TAYİP ERDOĞAN % 53
MUHARREM İNCE % 28
MERAL AKŞENER % 7.5

DEMİRTAŞ % 9
KARAMOLLAOĞLU % 1.5
PERİNÇEK %0.1
ZONGULDAK'TAKİ DURUMSA AK PARTİ 3
CHP 2 VEKİL ÇIKARTIYOR
HAYIRLI OLSUN.
SONUÇ İSE İSTİKRARA DEVAM...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner94