Belediye Başkanlığı'na adayım dedi!

Belediye Başkanlığı'na adayım dedi!

Belediye Başkanlığı'na adayım dedi!

CHP Zonguldak Belediye Meclis üyesi ve iş adamı Gökhan Demir, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Filyos Beldesinden aday adayı olacağını duyurdu.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada aday adaylığını duyuran Demir,  “İyi akşamlar sevgili dostlar sevgili partililer. Bu akşam özellikle düşüncemi paylaşmak istedim. Sanırım paylaştığımı önceden duyan dostlarımız bilgi sahibidir. Ben yine de sosyal medyadan da olsa paylaşmak istedim.

Yerel basında köşe yazısında paylaşılmış olduğu gibi Filyos’a, Batı Karadeniz'in cennetine Belediye Başkan aday adaylığım doğrudur. Bu da benim şahsıma ve irademe ait olan bir düşüncedir. Filyos ne alaka diye yorumlara da şu cevabı vermek isterim. 81 vilayette olduğu gibi her memlekette de aynı şekilde düşünüldüğü gibi o memleketin damadı o memleketin evladıdır. Ben de kendimi o memleketin evladı olarak gördüğüm için ayrıca Filyos sevgimde ağır bastığı için mensubu olduğum Cumhuriyet Halk Partisi'nden böyle bir düşünceye ve niyete sahip oldum. Şunu da özellikle belirtmek isterim; Zonguldak’ta yüz yıllık bir geçmişe sahip olan bir ailenin yerli yabancı ayrımı olamaz. Nitekim benim bi tarafım da yerlidir, konu yerli veya yabancı olmak değil konu adaylığını düşündüğümüz mavi boncuk olan beldemize eşrafımızla neler katabileceğimizdir. Beton yığınından, yolsuzlukla yargılanan bir belediyecilikten kurtarıp sosyal demokrat, turizime açık bir belediye şekline getirmektir. Bu niyetle çıktığım aday adaylık yolunda partimin takdiri her ne olursa olsun Cumhuriyet Halk Partisi'ni sonuna kadar destekleyeceğimi, tüm yoldaşlarımın tüm dostlarımın bilmesini isterim. Filyos bir sevdadır bende bu sevdaya yüreğini koymuş bir kardeşiniz, bir dostunuz olarak hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum, herşey gönlümüzce olsun” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)


YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan Kıransoy
Serkan Kıransoy - 9 ay Önce

Abi inşAllah adaylığın olur vede belediye ye Başkan seçilirsin her türlü arkandayız abi hayırlısı

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31