''Bu şehri beraber yöneteceğiz''

''Bu şehri beraber yöneteceğiz''

AK Parti Zonguldak belediye Başkan Adayı Dr. Selim Alan, “Zonguldak’ın nasıl güzelleştiririz, nasıl bu şehri beraber yöneterek hak ettiği yere getiririz, vatandaşlarımızın yüzünü nasıl güldürürüz tek derdimiz budur” dedi.

Selim Alan beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

Alan bugünde PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli’ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Selim Alan, “Hemşehrilerimizi ve kamu kurumlarını geziyoruz ve Zonguldak’ta 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için desteklerini rica ediyoruz. Onlara Zonguldak için projelerimizi anlatarak desteklerini talep ediyoruz. Bugünde bu bağlamda PTT Baş Müdürümüz Sayın Mehmet Meşeli başta olmak üzere kurumu gezeceğiz, çalışanlarıyla sohbet edeceğiz, destekleri rica edeceğiz, anlatacaklarımız var onların dertlerini dinleyeceğiz, Zonguldak’ın nasıl güzelleştiririz, nasıl bu şehri beraber yöneterek hak ettiği yere getiririz, vatandaşlarımızın yüzünü nasıl güldürürüz inanı tek derdimiz budur ve müdürümüzle bunları istişare edeceğiz. Ben Başta Sayın müdürüm olmak üzere tüm çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

PTT Baş Müdürü Mehmet Meşeli’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kendisine başarılar diliyorum. Sayın Başkanıma başarımlar dilerken inşallah hayırlı olur diyorum çünkü Zonguldak’ımızın çalışmaya ve güzelliğe ihtiyacı olan bir şehir. Bu anlamda başkanımızın gençliğine ve enerjisine Zonguldak’ın ihtiyacı var diye düşünüyorum. Hayırlı olur inşallah.” Dedi.

Selim Alan ve beraberindekiler ardından gün boyu özel ve kamu kurumlarını ziyaret etti, destek talep etti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 16:02
YORUM EKLE

banner43

banner30

banner34

banner44

banner114

banner94

banner261

banner222

banner31