CHP Kulisleri Hızlandı...

CHP Kulisleri Hızlandı...

     CHP’de Zonguldak Belediye Başkan Adaylığı için siyasi kulisler hız kazandı. CHP tabanından ve bazı CHP yönetici kademesinde bulunan siyasetçiler, 22. Dönem Zonguldak Milletvekili Harun Akın’ın adaylığı üzerinde duruyor.

Öte yandan CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ın da CHP’nin Zonguldak’ta seçimi kazanabilecek isim üzerinde mutabakat sağlaması bekleniyor.

Önümüzdeki günlerde yapılacak CHP Danışma Kurulları’nın ardından Merkez ve ilçelerde aday belirleme çalışmalarının hız kazanacağı ve kısa sürede adayların açıklanacağı belirtiliyor.

CHP yönetim kademelerinde bulunan bazı önemli isimler “adaylık” konusunda sessizliğini muhafaza eden Harun Akın’ın aday olması halinde, parti içinde farklı düşünen tüm gruplarla birlikte hareket ederek, CHP’ye seçim kazandırabileceği belirtiliyor.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
cetin akkoc
cetin akkoc - 8 ay Önce

kaybetmemek için çalışmanız lazım belediye başkanı iz bn sokakta görünce varmı bi sıkı ti dediğini görmedim zonguldak böyle olmamalı.bu son günlerde bizi çileden çıkardılar. yollarımız durakladınız çamur içind e biz buna layiksak sizlerde kaybetmeye layıksınız.cetin akkoc

SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31