CHP Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar’dan açıklama

CHP Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar’dan açıklama

CHP Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar’dan açıklama

CHP Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar, Merkez İlçe Teşkilatı’nda bazı üyelerin istifa ettiğini ve istifaların kabul edildiğini söyledi. Mar, yaptığı açıklamada istifa edenlerin yerine yeni üyelerin görevlendirildiğini belirterek şu açıklamayı yaptı :

“ Cumhuriyet Halk Partisi ulu önerimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve kurtuluş mücadelesini vermiş olan koca bir çınardır. Cumhuriyetin ve çağdaşlığın savunucusu olan son kaledir. Hiçbir koşulda terk edilmez. Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı olarak yönetimde var olan bazı arkadaşlar kaybedilen seçimden kendilerini sorumlu tutarak istifa etmişlerdir. Bu doğrultuda istifaları kabul edilmiştir. Görevler geçicidir. Cumhuriyet Halk Partisi’nde devamlılık esastır. Bu devamlılığı sağlamak üzere istifa edenlerin yerine gerekli görevlendirmeler yapılmıştır.

Bildiğimiz üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na halen mazbatası verilmemiştir. CHP olarak birinci ve tek gündemimiz bu konudur. Türkiye’deki bütün örgütlerimizle kenetlenerek bu mazbatayı almak için çalışıyoruz. Yeri ve zamanı olmayan şahsi konuları gündeme taşımaya çalışmak Cumhuriyet Halk Partisi’ne zarar verecektir. 

Kamuoyunun bu şekilde meşgul edilmesini doğru bulmuyoruz.”

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner283