Fikret Zaman : Yavuzyılmaz sıralamada yükseltilmedir

Fikret Zaman : Yavuzyılmaz sıralamada yükseltilmelidir

Fikret Zaman : Yavuzyılmaz sıralamada yükseltilmedir

CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı Deniz Yavuzyılmaz, CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman’ı ziyaret etti.

Fikret Zaman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, geçtiğimiz dönemde milletvekili adayı olan Deniz Yavuzyılmaz’ın bu seçimde sıralamada yükseltilmesi gerektiğini belirtti.

Yavuzyılmaz, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Hep birlikte başaracağız

“Şu anda 16 yıllık AK Parti iktidarının artık sonuna gelmiş bulunuyoruz. 24 Haziran’dan itibaren Türkiye’de yeni bir güneş doğacak, yeni aydınlık, çağdaş, gelecek kaygısı taşımadan gençlerin büyüdüğü yetiştiği çocukların tekrar sokaklarda top oynayabildiği ve mutluluk içinde yaşayabileceği günlere kavuşmak üzereyiz. Hak hukuk adalet mücadelesi ile yanıp tutuştuğumuz hukuk mücadelesini verdiğimiz yüzlerce binlerce kilometre genel başkanımız ile birlikte yürüdüğümüz, zaman zaman hapislere atıldığımız, zaman zaman girdiğimiz sınavlardan diskalifiye edildiğimiz, iş arama, hak arama mücadelesinin arka sıralara itildiği ama yılmadan sabrederek mücadele ettiğimiz bir sürecin artık sonuna geliyoruz. Artık Cumhuriyet Halk Partisi’nin bulunduğu ittifakın ama en önde Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına doğru yürüyoruz. Bugün görev sırası bizlere geldi. Bizler tek başımıza başarmak değil hep birlikte başarmak için şu anda Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında ve onun kanatlarının altında bizlere destek olan tüm seçmenlerimizle ve çocuklarıyla birlikte 24 Haziran’daki iktidarımıza doğru mücadele etmeye devam ediyoruz. Şahsen adaylığım noktasında tüm kırgınlıkları, tüm üzüntüleri, rekabetten kaynaklanan eski siyasi alışkanlıkları bir kenara bırakarak herkese, tüm Zonguldak’a kucağımı açıyorum. Hep birlikte herkesi omuz omuza mücadele etmeye davet ediyorum. Halkımız bir milletvekilinden ne bekler? Halkımız Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir milletvekilinden her şeyden önce Atatürk devrimi ilkelerinin bekçiliğini yapmasını, bunları günün koşullarında Atatürk’ün devrimcilik ışığında olduğu gibi geliştirmesini bekliyor. Asla taviz vermeden dimdik kararlı bir şekilde mücadele etmesini bekliyor. Bir milletvekilinden asla ve asla dakikasını boş geçirmemesini bekliyor. Gecesiyle gündüzüyle 24 saatini vermesini istiyor.  

Milletvekili kimsesizlerin kimsesi olmalıdır

Deniz Yavuzyılmaz açıklamasına şöyle devam etti:

“Onun dışında neler istiyor? Hastalandığı zaman bir doktor ihtiyacına doktor da istiyor. Beni yönlendirin diyor. Çünkü hasta çaresiz ve belki yapabilecek bağlantı kurabilecek hiç kimsesi yok. Ama hiç kimsesi yoksa o milletvekilinin telefonu var. Milletvekili, kimsesizlerin kimsesi olmalıdır. Direkt milletvekilini arayarak derdini anlatabilmelidir. Biz yeni bir sistem kuracağız, bu sistem itibari ile de burs isteyen öğrenciler için yine milletvekilin desteğiyle şehirdeki iş insanlarını bir araya getirerek, kurumları bir araya getirerek bir havuz oluşturarak gerçekten ihtiyacı olan öğrencilere öncelik vermek kaydıyla destek sağlanacaktır. Bir milletvekili bunları yaptığında şehrin bütün nabzını tutacak onların kalbinde yer edecektir.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 14:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Memduh Çebi
Memduh Çebi - 11 ay Önce

Deniz klasik siyasetçi çizgisinden farklı bir genç aday. Çevre ve para için değil efsane bir siyasetçi ve devlet adamı olmak için yol alacağını düşünüyor ve istiyorum. Dürüst, temiz ve icracı.. yolu açık olsun şehrimize hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31