Gülser, İlk Açıklamasını Yaptı

Gülser, İlk Açıklamasını Yaptı

Gülser, İlk Açıklamasını Yaptı

AK Parti'nin Çatalağzı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Ersun Gülser, ilk açıklamasını yaptı.Gülser :

''Değerli Dostlarım, Saygıdeğer Hemşehrilerimiz ;

“Niyet Hayr, Akibet Hayr” düsturu ile çıktığımız bu kutlu yolda, sonun başlangıcı olan bu kutlu yola girmiş bulunmaktayız.
Ak Parti Genel Merkezimizden yapılan açıklamalara göre Allah nasip etti ve bu kutsal göreve talip olmak üzere şahsım olarak tevdi edildi.
Bu görevi bana tevdi eden başta partimizin belde ilçe ve il başkanlarımız olmak la beraber Ak Parti genel merkez teşkilat başkanımıza ve Cumhurbaşkanımız ve kurucu genel başkanımız sayın Recep TAYYİP ERDOĞAN a şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum.

ÇATALAĞZI Belediye Başkanlığı aday adaylığımızın sürecinde, gelişmelerin ne aşamada olduğuna dair yoğun bir şekilde arayan, mesaj yazan, halimizi hatırımızı soran ve bize destek veren siz değerli dostlarıma gönülden teşekkür ediyorum.

Daha önceki paylaşımlarımızda da ifade ettiğim gibi birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız var gücümüz ile “Güçlü Bir Türkiye” güclu bir ÇATALAĞZI icin hedeflerimiz doğrultusunda çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve ak davaya gönül vermiş gönül erlerini mahcup edecek tavır ve davranışlardan uzak duracağız.

Süreç boyunca birlikte yola çıktığımız aday adaylarımıza yol arkadaşlarımıza gösterdikleri teveccü ve birlik beraberlik için teşekkür ediyor 31 mart akşamına kadar desteklerini bekliyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Yola ilk çıktığımızda da ifade ettiğimiz gibi, hem partimiz hem de ÇATALAĞZI için hayırlı olan ne ise o olsun diyorum, tüm dostlarımdan dua ve destek bekliyorum. Allah’a emanet olun inşallah..''

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 13:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan durmuş
hasan durmuş - 6 ay Önce

hayırlı olsun ,Allah utandırmasın

ALİ güneş
ALİ güneş - 6 ay Önce

Sen adam gibi adamsın,ilk günden itibaren yanındayız kardeşim,sen bu kutlu yolda bşaracaksın buna yürekten inanıyorum, çünkü biliyorum ki sen akıllı,dirayetli adamsın,bu dönemde çevren karışık olacak,ama sen dirayetli ,ne olduğunu bilen insansın her zaman yanındayız unutma ne olursa olsun bunu sen biliyorsun kardeşim bu kutlu yolu daha da kutlu yapacağını biliyorum yola devam yaradan utandırmayacak eminim.

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31