KÖKSAL TOPTAN, BELEDİYE’DE

KÖKSAL TOPTAN, BELEDİYE’DE

TBMM Eski Başkanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı ziyaret etti. 

“ÖMER SELİM ALAN BİR ŞANSTIR”

Köksal Toptan, yeni seçilen Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Makamında kutlamak istedik. Zonguldak’ın sorunlarını herkes biliyor. Başkanımız da çok iyi biliyor. Sorunu bilmek çözüm için önemli bir adımdır. İnşallah Zonguldak daha iyi yerlere gelerek bizleri gururlandıracaktır. Sayın Başkanın seçim önce ki çalışkanlığını da biliyorum. Zonguldak için Ömer Selim Alan bir şanstır. Gençliğini, tecrübesini birleştirerek güzel çalışmalar yapacaktır” dedi. 

“VATANDAŞLARIMIZIN OYLARINI HELAL ETTİRECEĞİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'da , “Ben de çok teşekkür ediyorum bu nazik ziyaretlerinden dolayı sayın başkanım özetledi. 2012 yılından beri bu parti de siyaset yapma şansımız oldu. İnşallah başta kendisini ve bize güvenenleri utandırmayacağız. Bize destek veren oy veren teveccüh gösteren vatandaşlarımızın oylarını helal ettireceğiz” diye konuştu.
(Haber-Ercan Demir)


Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 17:54
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner283