“Partimizde üye kaydı bile yoktur” 

“Partimizde üye kaydı bile yoktur” 

“Partimizde üye kaydı bile yoktur” 

CHP Kozlu İlçe Başkanı Seyfettin Ceylan, kamuyounda ‘CHP Kozlu Gençlik Kolları Yönetimi istifa etti’ konulu haberle alakalı yaptığı açıklamada, böyle kişilerin ilçe yönetiminde olmadığını ilçe gençlik kolları başkanının da Mertcan Çakat olduğunu ifade etti. 
CHP Kozlu İlçe Başkanı Seyfettin Ceylan, partisinin ilçe gençlik kolları başkanının Mertcan Çakat olduğunu ifade ederek, “Sercan Çelik isminde kendisinin gençlik kolları başkanı olduğunu iddia ettiği ve yönetim kurulu olarak aldıkları karar ile istifa ettikleri haberini kamuoyunda okuduk. Ancak bizim 2017 yılından buyana Kozlu ilçesi Gençlik Kolları Başkanımız Mertcan Çakat’tır. Bu kişileri tanımıyoruz. İstifa ettiği söylenilen böyle bir gençlik kolları yönetim kurulunu ve üyelerini de tanımıyoruz. Hatta bu kişilerin ilçe yönetimimizde partimizde üye kaydı dahil bulunmamaktadır. Kamuyounun bilgisine sunuyoruz” dedi. 
CHP İl Saymanı Agah Yazıcıoğlu da "Zonguldak’ta 20 yıldır siyaset yapıyorum ben bu fotoğraftaki kimseyi tanımıyorum. Böyle bir şey söz konusu değil. Zonguldak genelinde böyle birileri yok. Bu zamana kadar hiçbir seçimde böyle bir isim yoktur. Kozlu örgütü adına konuşuyorum. Bizim böyle bir yetkilendirmemiz söz konusu değildir. Kesinlikle böyle bir şey yok. Kasıtlı mı yapıldı bilmiyoruz bunun araştırmasını yapıyoruz. Biz parti olarak il ve ilçe olarak bir bütünüz. Böyle bir ismi tanımıyoruz. Eğer kasıtlı yapıldıysa bizi böyle çözemezler. Biz bir aileyiz. Olayın bizimle hiçbir alakası yok. Biz açıklama yapan kişileri tanımıyoruz” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114