''Şanal hasbi değil hesabi davranmış!''

''Şanal hasbi değil hesabi davranmış!''

''Şanal hasbi değil hesabi davranmış!''

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Cumhuriyet Halk Partisi Şenol Şanal’ın “Ak Partiye destek veren alçaklardan hesabını soracağım”  sözlerine cevap verdi. Çağlayan, CHP’li Şanal’ın seçmene hakaret ettiğini belirterek Zonguldaklılardan özür dilemesi gerektiğinin altını çizdi.

Çağlayan ayrıca Şanal’ın belediyenin altını oyduğunu son dönemde seçimi kaybedeceğini anlamasından ötürü hatalar yaptığına dikkat çeken Ak Partili Çağlayan, “Biz daha önceki açıklamalarımızda Şanal’ın CHP’li belediyeyi sabote ettiğini, altını oyduğunu söylemiştik. Şanal son dönemde yaptığı açıklamalar ile bu söylemlerimizi aslında teyit etmiştir. Kendileri belediyeyi başarısız gösterebilmek için elinden gelen herşeyi yapmış, belediye personelleri ile kavga etmiş, belediye personelini birbirine düşürmüş, müdürlükleri ikiye bölmüş ve iş üretemez hale getirmiştir” ifadelerini kullandı.

“TEREDDÜT DAĞLARI KENDİSİNİ SARMIŞ” 

Sayın Şanal katıldığı bir televizyon programında Zonguldaklı seçmene alçak dedi. “Ak Partiye destek veren alçaklardan hesabını soracağım” demiş kendileri. Hiçbir adaya seçmene alçak demek yakışmaz. Ekrandan parmak sallayarak tehdit etmek yakışmaz. Sayın Şanal’ın tüm seçmenlerden özür dilemesi gerekmektedir. Bir de merak ettiğimiz konu bu arkadaşımızı hiç kimse uyarmadı mı? Anlaşılan o ki tereddüt dağları kendisini sarmış. Art arda hatalar yapmaktadır. Birilerinin Sayın Şanal’ı uyarması gerekmektedir. Belediye meclis üyesi adayları bu arkadaşımızı uyarmıyor mu? Kendisini aklı selim olmaya davet etmiyor mu? Biz bunları merak ediyoruz.

“MUSLUKTAN ÇAMUR AKITMIŞLARDI”

Şenol Şanal’ın şuana kadar derdi hizmet etmek değil. İş üretmek değil. Anlaşılan o ki kendisi belediyeden ve Zonguldak’tan öç alma peşinde. Biz daha önceki açıklamalarımızda Şanal’ın CHP’li belediyeyi sabote ettiğini, altını oyduğunu söylemiştik. Şanal son dönemde yaptığı açıklamalar ile bu söylemlerimizi aslında teyit etmiştir. Kendileri belediyeyi başarısız gösterebilmek için elinden gelen herşeyi yapmış , belediye personelleri ile kavga etmiş, belediye personelini birbirine düşürmüş, müdürlükleri ikiye bölmüş ve iş üretemez hale getirmiştir. Son tabloda aslında bu daha net görülmektedir. Çünkü kendisi böyle yaparak kendi yolunu açmış, kendi adaylığının önünü açmıştır. Başarısız bir belediye olursa kendi aday olabileceğini düşünerek bu şekilde davrandığını görmekteyiz. Seçmene alçak deyip Zonguldak’tan öç alma yoluna gideceğine iş üretecek projeler ile halkın karşısına çıkması daha faydalı olacaktır. Çünkü kendi döneminde su işlerinin başında olduğu döneme şüphe ile bakmaktayız. Çünkü zaman zaman Zonguldak’ta ki musluklardan çamur akmıştı. Çamur akıtmışlardı. Demek ki o zamanlardan bugünleri hesap etmiş olmalılar. Daha iyi su nasıl verebiliriz, nasıl çamur akıtmayız bunun derdine düşsünler. 

“BELEDİYE PERSONELİNE MOBBİNG UYGULUYOR”

Bizim gördüğümüz şudur; Milleti tehdit ederek, seçmene alçak diyerek, bu iş olmaz. Sayın Şanal’ın hasbi davranması gerekiyordu ancak kendisi hasbi değil hesabi davranmış. Bu hesapla birlikte şuanda Ak Parti’yi tercih edecek olan seçmene alçak diyor, tehdit ediyor, baskı altına almaya çalışıyor ve belediye personeline mobbing uygulayarak korkutarak sindirebileceğini düşünüyor. Bu böyle olmaz. Bu sosyal demokrat kişiliğine de yakışmaz. Bu CHP kimliğine de yakışmaz. Kendisinin bir an önce seçmenden, hemşehrilerimizden özür dilemesi gerekmektedir.”

(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE

banner43

banner30

banner34

banner44

banner114

banner94

banner261

banner222

banner31