TFF İkinci Lig’de mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor’da iç ve dış transfer çalışmaları Pazartesi gününden itibaren hız kazanacak.
Teknik Direktörlük görevine Cafer Aydın’ı getiren Kırmızı-Lacivertli ekip, transfer listesine göre çalışmaları hız verecek.
Kırmızı-Lacivertli ekip şu ana kadar iç transferde Hakan Çevik, Emre Kara ve Aykut Emre Kara ile yeniden anlaşmaya vardı.
Dış transferde ise resmi olarak anlaşılan bir futbolcu bulunmuyor.
 Transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Hacı Demir ve Kömrüspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikin, listede yer alan futbolcular ile görüşmelerini sürdürüyor. Bu isimler sır gibi saklanıyor.
Bugün yapılacak olan yönetim kurulu toplantısı sonrasında transfer bütçesi belinlenecek. Bütçeye göre ön görüşme yapılan futbolcular hafta başından bu yana tek tek şehre davet edilecek ve masaya oturulacak.
HALUK TAMAM GİBİ
Kırmızı-Lacivertli ekipte sözleşmesi biten, ancak takımda kalması istenilen futbolcular arasında yer alan Haluk Türkeri ve Sinan Ören ile bir görüşme daha yapılacağı ifade edildi.
Transfer çalışmalarını yürüten A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, Haluk Türkeri ile yapılan görüşmelerin olumu geçtiği ve yüzde 80 anlaşmaya vardıklarını, kalan ufak tefek konuların halledileceğine inandığını ifade etti. Hürfikir, “ Haluk ile sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Büyük bir ölçüde anlaştık. Önümüzdeki günlerde kesinlik kazanır” dedi
SİNAN’IN DURUMU ESKİŞEHİR’E BAĞLI
Sözleşmesi biten kaleci Sinan Ören ise memleketi Eskişehir’e döndü. Sinan Ören’in Eskişehirspor’un transfer yasağını kaldırmasını beklediği öğrenildi.
Sinan Ören hakkında da konuşan Hürfikir,” Sinan Ören bize uzun yıllar hizmet etti. Kendisine teşekkür ediyorum. Sezon sonu memleketi olan Eskişehir’i dönme kararı aldı. Eskişehirspor’da oynamak istediğin belirtti. Eskişehirspor’un şu an transfer yasağı bulunuyor. Eskişehirspor’un transfer yasağı kalkmazsa Sinan ile tekrar görüşeceğiz. Sinan şu an Eskişehir’i bekliyor. Duruma göre önümüzdeki günlerde bir değerlendirme yapacağız.”
BENKAN VE HÜSEYİN’DE SON DURUM
Kırmızı-Lacivertli ekipte sözleşmeleri sona eren Zonguldaklı futbolcular Hüseyin Yılmaz ve Berkan Akdeniz’in durumunun da önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı öğrenildi.
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2021, 10:12
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114