Aktop  Kanarya’yı uçurdu

Aktop  Kanarya’yı uçurdu

Zonguldaklı Antrenör Utku Duman’ın sporcu Miray Aktop,  11-12 Ağustos tarihlerinde Denizli de yapılan spor toto U18 atletizm liginde  takımının2 altın, 1 bronz madalya kazanmasına katkı sağladı.

Fenerbahçe spor kulübü adına yarışan Zonguldaklı  sporcu Aktop başarılı  sonuçlar alarak takımının  şampiyonluğunda katkıda bulundu.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen U18 Atletizm Ligi, 11-12 Ağustos tarihleri arasında Denizli’de yapıldı. Fenerbahçe adına yarışan  Miray Aktop, ferdi olarak 100 metre engel, takım halinde 4 x 100 metre bayrak ve İsveç bayrak branşlarında yarışarak başarılı sonuçlar aldı.   Aktop’un da yer aldığı Fenerbahçe kadın atletizm takımı şampiyonluğa ulaştı.

Sporcusunu kutlayan  Antrenör Utku Duman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yu bilgilere yer verdi;”

Bu bizim için bir başlangıç. İlerleyen zamanlarda madalya derecelerimizi yükseltip daha büyük başarılar sergileyeceğiz. Sporcum Miray’ı kutluyorum. 100 metre engel, 4 x 100 metre ve İsveç bayrak yarışlarında yarışarak Fenerbahçe’nin şampiyonluğuna katkıda bulundu. Desteklerinden dolayı kulübümüz Fenerbahçe ve Zonguldak Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’e teşekkür ediyorum” 

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner261

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114