Bu maçın telafisi yok

Bu maçın telafisi yok

Bu maçın telafisi yok


Kredimiz kalmadı

 TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor, 7 Nisan Çarşamba günü oynanacak 32’inci haftayı maç yapmadan (BAY) geçirecek.
11 Nisan Pazar günü oynanacak 33’üncü hafta mücadelesinde  Gümüşhanespor ile karşılaşacak olan Zonguldak Kömürspor, hazırlıklarına sıkı şekilde  devam ediyor.
Fener sentetik sahada yapılan antrenman öncesi futbolcuları ile toplantı yapan Teknik Patron  Barış Şeref, son haftalarda alınan istenmeyen sonuçlardan  dolayı uyarılarda bulundu ve Pazar günü oynanacak Gümüşhane maçının önemini anlattı.
Konuşmanın ardandan  ısınma hareketleri ile başlayan antrenman 5’e 2 top ve yarı sahada teknik-taktik çalışması ile  tamamlandı.
Geride kalan  haftalarda 30 puan toplayan Zonguldak Kömürspor, 17 puanla düşme potasında  bulunan Gümüşhanespor ile oynayacağı karşılaşmayı kazanarak  hem ilk maçtaki 4-2’lik yenilginin rövanşını almak. sıralamadaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.
Kümede kalma yolunda son kozlarını oynayan Gümüşhanespor’un ise Zonguldak deplasmanından puan çıkarmak için  iddialı bir şekilde geleceği belirtildi.
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114