Demir teşekkür etti

Demir teşekkür etti

Demir teşekkür etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Zonguldak’ta futbol dışında ek bir branşta daha faaliyet gösteren 107 spor kulübüne  maddi yardımda bulunulacak.

Yapılacak olan 494 bin TL’nin sembolik çek, dün akşam Dedeman Otel’de düzenlenen  törenle teslim edildi. Maddi yardım kulüplerin banka  hesaplarına yatırılacak.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, amatör spor kulüplerine yapılacak olan yardımda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Demir yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi,”  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından  futbol dışında ikinci  bir ek branşta faaliyet gösteren kulüplerimize yardımda bulunulacak. Kulüplerimiz biraz olsun rahat nefes alacak. Bu yardımın yapılmasında emeği geçen Spor Bakanlığımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese  ASKF ve kulüplerimiz adına  teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile  tüm İslam aleminin ve spor camiasının  mübarek Ramazan bayramını kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum”

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail HASDEMİR TERSANE SPOR
İsmail HASDEMİR TERSANE SPOR - 12 ay Önce

Tüm Spor camiasının bayramlarını kutlarım. Yardımdaki gayretlerinden ötürü ASKF Başkan ve yöneticilerine teşekkür ederiz.

SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31