Elmas topbaşı yapıyor

Elmas topbaşı yapıyor

Elmas topbaşı yapıyor

TFF İkinci Lig’de mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor’da 2021-2022 sezonu hazırlıkları 22 Temmuz’da start alıyor.
Takımın başına getirilen Teknik Patron Cafer Aydın, sezon planlamasını açıkladı.
Buna göre 21 Temmuz’da Zonguldak’ta toplanacak olan kırmızı-lacivertli ekip 22 Temmuz’da ilk çalışmasını gerçekleştirecek.
Kırmızı-Lacivertli ekip 22 Temmuz’a kadar transfer çalışmalarını hallederek kadroyu oluşturacak.
Teknik Patron  Cafer Aydın’ın yönetime sunduğu transfer listesinde yer alan futbolcularla tek tek görüşülerek anlaşma zemini aranacak. Cafer Aydın, takımın  mali durumu ve transfer bütçesine uygun olarak kadroyu oluşturacaklarını ifade etti.
22 Temmuz Perşembe günü ne kadar transfer çalışmalarını tamamlamayı amaçlayan Zonguldak Kömürspor bu tarihte ilk antrenmanını yapacak.
İlk etap çalışmaları  Zonguldak’ta yapılacak. Daha sonra  il dışında kampa girilerek son hazırlıklar tamamlanacak.
FUTBOL COŞKUSUNU YAŞATMAK İSTİYORUZ
Konu ile ilgili konuşa  Teknik Patron Cafer Aydın şu ifadelere yer verdi,” Zonguldak şehri futbolu bilen, yaşayan ve seven bir şehir. Futbol yönünden potansiyeli yüksek. Dolayısıyla tribüne gelen seyircimize futbol keyfi sunmak istiyoruz. Futbolda yenmek de var, yenilmek de. Skor ne olursa olsun, o gün tribüne gelen taraftar, seyirci her kim olursa olsun izlediği takımdan zevk alacak. Futbol coşkusunu yaşatmak istiyoruz. Önceliğimiz futbol olacak. Oynayan, zevk veren bir takım. Bu doğrultuda kuracağımız takım sıradan bir takım olmayacak. Transfer için bütçenin belirlenmesini bekliyoruz. Bütçemiz dahilinde hareket edeceğiz. Yüksek maliyetle transfer yapıp da kulübün zarar görmesini istemiyorum. Akılcı hareket edeceğiz. Genç, dinamik, savaşçı, mücadele gücü yüksek, hırsı bir takım arzuluyorum. Futbolcuyken bu duygularla top oynadım, teknik direktörlüğümde de bu duyguları futbolculara aşılamaya çalışıyorum” 

22 TEMMUZ’DA BAŞLIYORUZ
Yeni sezon hazırlıklarına 22 Temmuz’da başlayacaklarını belirten Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü” İlk etap çalışmalarına 22 Temmuz’da başlayacağız. 15 gün süre ile Zonguldak’ta çalışacağız. Yer olarak Devrek veya Çaycuma’nın uygun olduğunu söylediler. Yönetim kurulu  yer konusunu kesinleştirecek. İlk etap çalışmalarını Zonguldak’ta yaptıktan sonra   il dışında  kamp yapacağız. Kamp sırasında 4-5 hazırlık maçı oynayarak son eksikleri tamamlayıp hayırlısı ile lige  gireceğiz” dedi
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114