Elmas zorlu virajda

 Elmas zorlu virajda


TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele eden  Zonguldak Kömürspor, bugün kendi sahasında Şanlıurfa ile karşılaşacak.
Teknik patron Şenol Demir nezaretinde son 5 maçından 4 galibiyet, 1 beraberlik alan Zonguldak Kömürspopor’lu futbolcular,bu maçı da alarak çıkışlarını sürdürmek istiyorlar.
Zorlu maç öncesinde  sakat  olan Fatih Bektaş, takımdaki  yerini alamayacak. Selim Şahin’in durumu ise maç saatinde belli olacak.
Takım olarak hazır olduklarını ve yükselişlerini sürdürmek için  Şanlıurfaspor maçından mutlaka puan almaları gerektiğini belirten tecrübeli futbolcular Hakan Çevik şunları söledi“ Hedefe oynamak o kadar kolay bir şey değil.  Emek vermek, mücadele etmek lazım. Hedefe oynamak istiyorsak içerideki maçlarımızı kazanmamız lazım. Grubumuzdaki tüm rakipler güçlü. Tüm maçlar zor. İnşallah  Şanlıurfa maçını kazanıp çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Zoru  müsabakada taraftarlarımızdan destek bekliyoruz.” Zonguldak Kömürspor ile Şanlıurfaspor arasındaki karşılaşma 23 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’de Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda oynanacak.
Zorlu maç öncesinde  13 puanı bulunan Zonguldak Kömürspor, 6. Sırada yer alırken 9 puana sahip olan Şanlıurfaspor ise 10 basamakta bulunuyor.
HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 17:49
YORUM EKLE

banner261

banner300

banner301

banner313

banner266

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314