Gençler yardıma koştu

Gençler yardıma koştu

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri Gençlik Liderleri ile Gönüllü Gençlerden oluşan yardım kafilesi yangından zarar gören vatandaşlarımız ve hayvanlarımız için toplanan malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amacıyla Muğla’nın Milas İlçesine hareket etti.


Faaliyet için 20 Ağustos 2021 Cuma sabahı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden hareket eden Gençlik Merkezi ekibi Cumartesi ve Pazar günü ihtiyaç sahiplerine malzemeleri ulaştıracak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel şu ifadelere yer verdi;” Ülkemizde son zamanlarda yangın ve selden zarar gören insanlarımız için küçükte olsa bir katkıda bulunmak amacıyla Gençlik Merkezimizce ilimiz konferans salonunda “Hap Birlikte Elele” Konseri ve Stadyumda “Açık Hava Sineması” etkinlikleriyle topladığımız giyim, oyuncak ve ev eşyası gibi malzemeler ile sessiz dostlarımız için toplanan mamaları Gençlik Liderleri ve gönüllü gençlerden oluşan 6 kişilik ekibimizle Milas’a gönderiyoruz. Önümüzdeki hafta içinde selden zarar gören Sinop ve Kastamonu İllerine de yardımları ulaştıracağız, yangın ve selden zarar gören vatandaşlarımızdan ölenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum diyerek kafileyi Muğla-Milas’a uğurladı. Ben  katkı veren herkese teşekkür ediyorum” Gençlerin bu örnek davranışı taktirle karşılandı.(HABER: ERCAN AYGÜN)

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 17:27
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114