Gökçebey’e spor tesisleri yapılıyor

Gökçebey’e spor tesisleri yapılıyor

İlk kazma 

Zonguldak Ak Parti Milletvekillerinin girişimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 yatırım programları arasına alınan Gökçebey Gençlik Merkezi’ne ihaleyi alan firma tarafından ilk kazma vuruldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 Yılı Yatırım Programı arasında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 16.12 2020 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Gökçebey Gençlik Merkezi Yapılması için 05.01.2021 tarihinde yer teslimi yapılmasının ardından işe başlanıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Gökçebey Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu, Gökçebey Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Keskin Gökçebey’e temel kazı  çalışmaları başlayan tesislerde incelemelerde bulundular. Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Gençlik Merkezi’nin yanı sıra ilçeye kapalı spor salonu, 500 seyirci kapasiteli portatif tribün, 2’li soyunma odaları ve sentetik çim yüzeyli futbol sahası yapılacağını belirti.

Yüksel şu bilgilere yer verdi,”

Gökçebey ilçemizde tam teşekküllü Gençlik Merkezinin ilk adımını atmanın gururunu yaşıyoruz.

Yatırım projelerimiz arasında yer alan Gökçebey Gençlik Merkezinin tamamlanmasıyla gençlerimize bundan sonra kendi evlerinde hizmet edeceğiz. Merkezimizde gençlerin sportif, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgileri ve istekleri doğrultusunda geçirebilmelerini sağlayacağız.”

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114