Hakemler testten geçti

Hakemler testten geçti

Hakemler testten geçti

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından  Klasman ve Bölgesel hakemlere yönelik FİFA fiziksel yeterlilik atletik test sınavı Zonguldak’ta yapıldı.Türkiye genelinde yapılan 4 bölgeden biri olan Zonguldak’ta gerçekleştirilen atletik  teste  Zonguldak başla olmak üzere Bartın, Karabük, Bolu, Düzce’ in de aralarında bulunduğu 5 ilden 46 hakem katıldı.

Merkez Hakem Kurulu üçüncü Bölge  sorumlusu Zihni Aksoy, üçüncü  Bölge Bölgesel Hakem Kurul üyesi Cengiz Akyüz, Bölgesel Hakem Kurul üyesi Erol Pesen, İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış, kurul üyelerinin’ de hazır bulunduğu ortamda 12 kişilik  TFF Atletim test ekibi  nezaretinde  yapılan sınava katılan hakemler 40x75 ve 6x40’lik parkurları  verilen belirli sürede bitirmek için ter döktüler:

Atletik test hakkında bilgi veren Merkaz Hakem Kurulu Üçüncü Bölge sorumlusu Zihni Aksoy, şunları söyledi” Üçüncü Bölgenin birinci ayak koşularını Zonguldak’ta yaptık. Diğer ikisi Ankara ve Kayseri’de yapılacak.Zonguldak, Bartın,Karabük,Bolu, Düzce ‘den olmak üzere toplanda 41 hakem katıldı. Ayrıca 5 tanede başta bölgelerde olupta mazeret bildirerek burada koşan hakemler var. Yani  46 hakem katılmış oldu. Koşular düzenli ve disipinli  şekilde  tamamlandı. Ben tüm hakemlerimize başarılar diliyorum”

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner34

banner266

banner94

banner31

banner44

banner286