Kamp programı belli oldu

Kamp programı belli oldu

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta  ligin ilk yarısı 6 Ocak 2021 tarihinde  oynanacak maçlarla  tamamlanacak. Ligin ikinci yarısı 27 Ocak’ta başlayacak maçlarla  start alacak.

Beyaz grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’lu futbolculara  Çarşamba günü oynanacak  maç sonrası 4 gün izin verilecek.

11 Ocak’ta  toplanacak olan futbolcular ligin ikinci yarısı hazırlığına başlayacak.

Zonguldak Kömrüspor Kulüp Başkanı   A.Ş Başkanı  Hakan Hürfikir,  ligin ikinci yarısı  çalışmaları için  il dışında kampa gitmeyeceklerini belirtti.

 Devre arası tatilinin  kısa  tutulması ve kulübün içinde bulunduğu maddi durum nedeni ile Antalya veya başka bir yerde kamp yapamayacaklarını belirten  Hakan Hürfikir, Çaycuma ilçesinde yapacakları çalışma ile ligin ikinci yarısına  hazırlanacaklarını  belirtti. Hürfikir şunları söyledi,” Ligin ilk yarısı  Çarşamba günü  oynanacak maçlarla tamamlanacak. Karşılaşma sonrası  futbolcularımıza 4 gün izin vereceğiz. 11 Ocak’ta kendi tesislerimizde toplanacağız. Ligin ikinci yarısı 27 Ocak’ta başlayacak. Bu sezon devre arası boşluğu biraz kısa tutuldu.  Biz  Antalya veya başka bir tatil beldesinde kampa giremeyeceğiz. Kulübün içinde bulunduğu maddi durum ve aranın kısa olması  nedeni ile Zonguldak dışına çıkmak istemiyoruz. Teknik ekip ile görüştük. Büyük bir ihtimalle Çaycuma ilçesinde  yapacağımız antrenmanlarla  ligin ikinci yarısına  hazırlanacağız.

Çaycuma’da konaklama  konusunda bazı  tesislerle görüşüyoruz.  Çaycuma çim sahası da  çalışma ortamı açısından  mükemmel. Biz yüzde doksan dokuz  ikinci yarısına şehrimizde hazırlanacağız” dedi

HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114