Karayılmaz Zonguldak’ta

Karayılmaz Zonguldak’ta

 Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Bayram  tatili dolayısı ile Zonguldak’a gelerek  tanıdıkları ile hasret gideriyor. Yaklaşık 2.5 Yıl  Müdür olarak görev yaptığı  Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret eden Karayılmaz  Müdür Vekili Hakan Yüksel ve  eski mesai arkadaşları ile hasret giderdi.

MEMLEKETİMDE OLMAK GÜZEL

Duygularını dile getiren Karayılmaz, kendi memleketini  özlediğini belirterek şu   ifadelere yer verdi,”Yoğun tempodan Zonguldak’a gelme fırsatımız olmamıştı. 6-7 ay sonra insanın memleketine gelmesi çok güzel bir duygu. Bayram tatilini geçirmek için geldim.  Çalışma arkadaşlarım ve tanıdıklarımla hasret gideriyorum. İnsanın memleketinde olması çok güzel bir duygu. Ziyaret sırasında hem fikir alışverişinde bulunduk, hemde hasret giderdik. Tesisleri gezdik. İnşaatı devam eden tesisler benden sonra hızlı bir şekilde yol almış. Yeni yapılacak olan tesisler var. Hakan kardeşimiz  işini severek yapıyor. Yeni  projeleri inşallah önümüzdeki günlerde açıklayacaktır. Ben bu vesile  tüm tanıdıklarıma selamlarını gönderiyorum.”

HASRET GİDERDİK

Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan  Yüksel’de Karayılmaz’ın ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek şunları söyledi” Yaklaşık 14 yılllık  arkadaşlığımız vardı. 2 yıl burada  müdür olarak görev yaptı. Şu anda Samsun gibi büyük bir şehirde  müdür olarak görev yapıyor. Onu tekrar aramızda görmekten mutluyuz. Hasret gideriyoruz. Bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bizim için güzel bir sürpriz oldu.” HABER: ERCAN AYGÜN

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31