Kepez'e Göktaş'ı düştü

KEPEZ’E GÖKTAŞ’I DÜŞTÜ…

Kepez'e Göktaş'ı düştü


Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümede haftanın en kritik karşılaşması olan Zonguldak Ereğli Spor - Kepez Çaylıoğluspor müsabakasında atılan ilk gol maça damga vurdu. 
Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümede play of mücadelesi veren Zonguldak Ereğli Spor ve Kepez çaylıoğluspor Şehit Vefa Karakurdu Stadında karşı karşıya geldi. 
Maça hızlı başlayan Zonguldak Ereğli Spor 17.dakikada Ertuğrul Göktaş’ın uzaktan bir şutla attığı gol ile 1-0 öne geçti. Atılan gol uzaklığı ve şık vuruşu ile sporseverler tarafından yılın golü olarak kabul edildi. 

Karşılaşmada oyunun temposunu arttıran Zonguldak Ereğli Spor 37.dakikada tecrübeli golcü Serdar Avcı ile skoru 2-0 yaptı. İlk yarı aynı skor ile sona erdi. 
Emre Kundurucı, Arif Emre Harmanbaşı ve Esim Aydemir hakem triyosunun yönettiği müsabakanın ikinci yarısı biraz daha sert bir oyun sergilense de müsabakanın hakemlerinin yerinde müdehalleri ile oyun sakin bir hal aldı. Zonguldak Ereğli Spor’un Kalecisi Orhan Aynı kurtarışları ile adeta parmak ısıtırttı. 
90 dakikada karşlıaşmada başka gol olmayınca  Zonguldak Ereğli Spor sahadan 3 puanının sahibi olarak ayrıldı. 
Alınan bu sonuçla Zonguldak Ereğli Spor puanını 21 yaparken Kepez Çaylıoğluspor ise 22 puanda kaldı. Gelecek hafta Zonguldak Ereğli Spor haftayı BAY geçerek 3 puanı hanesine yazdırırken Kepez Çaylıoğluspor ise Gümelispor ile karşı karşıya gelecek. 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 11:11
YORUM EKLE

banner43

banner30

banner34

banner44

banner114

banner94

banner261

banner222

banner31