Önümüzdeki sezonu planlamalıyız

Önümüzdeki sezonu planlamalıyız

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele eden  Zonguldak Kömürspor,   Perşembe günü  Devrek sahasında oynadığı maçta  Manisa FK ile 0-0 berabere kalarak haftayı 1 puanla kapattı. Şampiyonluğunu  garantilemiş rakibi karşısında  önemli  1 puanı  hanesine yazdıran Zonguldak Kömürspor,kalan 3 maçından  da iyi sonuçlarla ayrılarak  sezonu iyi bir yerde bitirmek istiyor.
Karşılaşma  sonrası bir açıklama yapan Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner, lider  karşısında  galip gelecek pozisyonları yakaladıklarını, ancak değerlendiremediklerini belirterek şöyle konuştu” Öncelikle  buraya şampiyonluğu garantilemiş olarak gelen Manisa FK karşısında iyi bir performans sergileyen   teknik ekip ve  oyuncularımızı  kutluyorum. Özellikle maçın ilk yarısında  net pozisyonlar yakaladık. Bunlardan birkaç tanesini  değerlendirebilsek  beklide 3 puanla ayrılabilirdik.1 puanda  hiç yoktan  iyidir. Ligde kalma yolunda çok  değerli olacaktır. Ben  tekrar tüm ekibi kutluyorum. Kalan 3 maçımızdan da puanlarla ayrılarak bu sezonu iyi bir yerde bitirmek istiyoruz.”

BELEDİYE BAŞKANIMIZ DESTEK OLACAKTIR
Belediye Başkanı Dr. Selim Alan’ın destekleri ile önümüzdeki sezon daha  iyi işler yapmayı  düşündüklerini belirten Süleyman Caner, sözlerine şöyle devam etti,”Sezonu  hayırlısı ile bitirip artık önümüzdeki senenin  planlamasına  başlamalıyız. İlerisi için somut adımlar atılması lazım.  Son 2-3 sezondur sıkıntı yaşıyoruz. Yeni sezonda daha başarılı olmak için ne yapabiliriz,  bunların planını şimdiden yapmalıyız. Kent olarak  el ele verip bir şeyler yapmamız lazım.  Belediye Başkanımız Dr.Selim Alan zaten kulübün içinden gelin bir. Yıllardır  karşılık beklemeden takımın doktorluğunu yaptı. Hep birlikte yürüyerek 2 şampiyonluk kazandık. Zorlu maçlarda  takımla birlikte oldu.  Yine olmaya devam edecektir. Belediye Başkanlığında 2. Yılını geride bıraktı.  İnşallah  önümüzdeki sezon birlikte hareket edip el birliği ile  güzel işler yaparız”
HABER: ERCAN AYGÜN

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114